Poradniki psychologiczne

  • Autor
    Odp.
  • Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Ja zawsze gdy mi ciężko wracam do książki E.Woydyłło

    Zaproszenie do życia

    Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    ogólnie nie jestem fanka poradników a juz napewno nie tych typu
    Kobiety sa z wenus meżczyźni z Marsa 😉

    Renare
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    „Bajki rozebrane”- K.Miller, T.Cichocka.

    Poprzez najbardziej znane bażnie i ich interpretacje autorki pokazują mechanizmy naszego codziennego życia, myżlenia, działania. Zaskakująca książka.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Draznia mnie. Ale sa takie sytuacje w zyciu, gdy nikt wokolo nie potrafi cie zrozumiec. Dobry poradnik wtedy pomaga dojsc do ladu ze soba.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    a ja lubię czytać miesięcznik sens- bardzo wartożciowe pismo , a kosztuje około 10 zł.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Musze przyznać, że nigdy nie byłam za czytaniem poradników, bo usilnie twierdziłam, że nie potrafią wpłynąć na człowieka-szczególnie na mnie. Moja przyjaciółka kupiła sobie ostatnio jeden z takich poradników i zasugerowała mi, że mogłabym go przeczytać. Na początku ciężko jej wychodziło przekonywanie mnie do tego, abym zagłębiła się w lekturę, ale stwierdziłam, że chyba nic nie zaszkodzi jak to zrobię. Przeczytałam go całego i muszę powiedzieć, że parę ciekawych rzeczy i podpowiedzi można wynieżć z takiej książki. Nie sądziłam, że tak zareaguje na jakiż tam zwykły poradnik, gdzie autor chce uleczać społeczeństwo. Ale miło się rozczarowałam. Może nie zmienił mojego życia, ale parę wskazówek wyniosłam z tej lektury. Jeżli ktoż chce się skusić na przeczytanie takiej książki to jest ta: http:/ /selkar.pl/charyzma_enkelmann_nikolaus_b_p_1974.html

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Mam dola. Jak mam dola, potrzebuje pozytywow. Dlatego siegam po ksiazki Agnieszki Przybysz. Niedlugo ma wyjsc kolejna- juz przebieram nozkami . Choc jak jest wszystko w porzadku, nic nie jest mnie w stanie przekonac do takiej lektury. Coz, kobieta zmienna jest. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poradniki psychologiczne"

Przewiń na górę