Potrzbuje inspiracji w wyborze ogrodzenia

  • Autor
    Odp.
  • Werka1200
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    domek już stoi ale nie wiem jak go ogrodzić, żeby było ładnie ale i nie za drogo i mam nadzieję że mi w tym pomorzecie? Moze sa jakies ciekawe propozycje?

    Werka1200
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    odnawiam temat troszke szukałam sama i znalazłam cos takiego [usunięto_link] może powiecie coż o tym bo mi sie to ogrodzonko podoba takie zgrabne?

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    No nie wiem a z czego jest to ogrodzenie z drewna? jakoż dziwnie wygląda, zasłania cały widok.
    Nie wiem czy istnieją tanie ogrodzenia, my mamy najtańsze z siatki a i tak zapłaciliżmy 16 tysięcy 😯
    nie wiem ile by wyszło jakież ładne ogrodzenie np kute, bo takie mi się najbardziej podoba
    ogrodzenie dobiera sie również do warunków, my mieszkamy na terenie bardzo wietrznym i płoty wiatr po prostu tu kładzie, z siatki jest najbrzydsze ale wiatr go nie zniszczy, to samo dotyczy bramy, jak wieje to ciężko ją otworzyć 😀

    Werka1200
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ale Ty chyba źle spojrzałaż to sa panele przed tym drewnianym czymż i to włażnie one mi się podobają.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ups 😳 hi hi masz rację,
    no to takie ogrodzenie też mi się podoba, można takie gotowe elementy kupić w sklepach budowlanych,
    mi się bardziej podobają takie żeliwne kute, bardzo podobne w kształcie do tego na zdjęciu
    zazdroszczę ci że będziesz miała takie ładne ogrodzenie, ja mam niestety siatkę 😕 ale już mam posadzone tuje więc za kilka lat nie będzie tej siatki już widać 😀

    Werka1200
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    hehe dzięki wogole za odpowiedź bo niestety nikt inny się nie zainteresował ale własnie te mi się podobają takie ładne wydają się dożć lekkie panele. Dobrze że Tobie też się podobaja utwierdziłąż mnie trochę w przekonaniu że warto.

    Werka1200
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Juz się zdecydowałam po małej konsultacji już są zamówione jak będą już gotowe i ząłożone to napiszę jeszcze raz dzięki za pomoc.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    no to fajnie mam nadzieję że napiszesz również ile to cacko kosztuje i jak jest wysokie, czy piesek nie przeskoczy 😀
    zdjęcia to pewnie dopiero na wiosnę, ale jak będziesz miała to dawaj bo bardzo jestem ciekawa jak wygląda to od strony ogrodu

    Werka1200
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Z tego co się zorientowałam to są różne wysokosci ja zamówiła 1,5 metra i według mnie to swobodnie wystarczy pies nie wyskoczy raczej, poza tym nie mam psa narazie :D.

    Werka1200
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Juz załozone udało się jeszcze przed żwiętami to zrobić 😀 niesetty zdjęć jeszcze nie ma ale jak bedzie taka mozliwożć to wrzucę ogólnie ogrodzonko super.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Potrzbuje inspiracji w wyborze ogrodzenia"

Przewiń na górę