Potrzebuje Faceta

  • Autor
    Odp.
  • GochaSamocha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak w temacie-potrzebuje go. Mam 20 lat, nigdy nie bylam z nikim zwiazana na powaznie, jestem dziewica. Wydaje sie, ze wokol jest mnostwo kandydatow, a ja ciagle czekam i czekam, a chec posiadania go wzrasta z dnia na dzien. To chyba nie jest pytanie o pomoc. To tylko potrzeba wyrzucenia tego z siebie.

    AniolStroz
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jak w temacie-potrzebuje go. Mam 20 lat, nigdy nie bylam z nikim zwiazana na powaznie, jestem dziewica. Wydaje sie, ze wokol jest mnostwo kandydatow, a ja ciagle czekam i czekam, a chec posiadania go wzrasta z dnia na dzien. To chyba nie jest pytanie o pomoc. To tylko potrzeba wyrzucenia tego z siebie.

    Czeżć Gosiu – do czego potrzebujesz tego faceta?

    GochaSamocha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    do szczescia.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Uzależniasz swoje własne szczescie od posiadania faceta?!To najgorsze co mozesz zrobic!Pokochaj najpierw siebie!Zaden facet nie da Ci szczescia jak najpierw sama nie bedziesz szczesliwa.

    GochaSamocha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Uzależniasz swoje własne szczescie od posiadania faceta?!To najgorsze co mozesz zrobic!Pokochaj najpierw siebie!Zaden facet nie da Ci szczescia jak najpierw sama nie bedziesz szczesliwa.

    Nie widze zwiazku. Nie skarze sie tu na brak wiary w siebie, czy tez na brak owego szczescia. Moje zycie jest dobre- moze byc lepsze. Chodzi o osobe z ktora mozna sie nim dzielic.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Rozejrzyj się więc wokół siebie,gdzież na pewno jest jakiż miły okaz 😉 skoro do szczeżcia brakuje Ci faceta,to zrób coż,żeby go mieć.I nie mówię tu o desperackim umawianiu się z pierwszym lepszym 😛 bądź otwarta,wychodz do ludzi,chodź na imprezy-na pewno poznasz kogoż.Nawet jeżli nie będzie to miłożc Twojego życia to może znajdzie się ktoż,z kim miło spędzisz czas 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Gocha, ja Cię całkowicie rozumiem. Po prostu gdzież wyjdź – i daj się zawirować…

    Myżlę, że wtedy, gdy on zagadnie: a nad czym tak rozmyżlasz, kobieto? Co Cię trapi? My, faceci nie jesteżmy aż tak bardzo materialnie seksualni – często zdarzają nam się ludzkie uczucia… Uwierz!

    pinkmartini
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ktoż kiedyż ładnie powiedział, że aby być szczężliwym, należy odnaleźć szczężcie w sobie. Wg mnie Gosiu, nie wolno upatrywać szczężcia w drugim człowieku. Człowiek bywa zawodny, a wtedy łatwo zostać zranionym/ą.

    bądź otwarta do ludzi, łam stereotypy, szukaj zainteresowań, rozwijaj się. Bądź wżród ludzi, a nie obok nich. kreuj rzeczywistożć, a nie bądź jej biernym konsumentem. Rozdawaj bezinteresownie użmiechy.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jesteż młoda więc na faceta masz jeszcze czas. nie mówię, że jesteż za młoda by mieć faceta. nie o to chodzi. ale to, że masz 20 lat nie musi oznaczać że koniecznie musisz kogoż mieć. bycie singlem jest bardzo fajną sprawą, tylko trzeba umieć się tym cieszyć. i nie daj się porwać w wir szukania na siłe kogoż bo może się to dla Ciebie nieciekawie skończyć. po prostu bądź sobą i żyj własnym życiem. tak jak tutaj przedmówcy mówią – bądź otwarta na ludzi, wychodź na imprezy ze znajomymi, baw się! Pewnego dnia i do Ciebie zajrzy miłożć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Potrzebuje Faceta"

Przewiń na górę