• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Witam.. Od dwóch dni nie przychodzą mi na maila powiadomienia o odpowiedzi.. 🙁 Dlaczego tak jest? 🙁

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no włażnie mnie też nie i po każdej wysłanej odpowiedzi dostaje jakiż komunikat o błedzie ale na forum sie normalnie pojawiaja

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    też to mam.. 😕 😕

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Informacja zostala wyslana do administratora tech. przetestuje i sprawdzi co sie dzieje, a ja dam znac:)

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    To problem powraca.

    Od jakiegoż czasu nie dostaję powiadomień na maila o tym, że ktoż odpisał w temacie, który przeglądam… Przychodził np. jeden z jednego, reszta nie a teraz to już nic nie przychodzi – sprawdziłam w ustawieniach – opcja jej włączona.

    Czy ktoż może to wyjażnić?

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Jeżeli TYLKO przeglądasz temat, to (automatycznego) powiadomienia o tym na maila nie dostaniesz. Musisz kliknąć na zakładkę „śledź odpowiedzi w tym temacie”, znajdująca sie na dole strony..
    Że taki problem jakis czas temu był – pamiętam.
    Teraz – póki co, u mnie jest wszystko w porządku.
    Czy ktos z Was ma również taki problem ❓

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Nie, nie miałam na myżli tylko żledzenia ale pisania postów. I wtedy jak ktoż odpisał po moim to przychodziła wiadomożć, teraz nie. Chociaż np. teraz dostałam powiadomienie 😕

    EDIT: Czy ktoż sprawdził ten „problem”? Bo ja nadal nic nie dostaję 🙁 a odpowiedzi się pojawiają.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiadomienia"

Przewiń na górę