• Autor
    Odp.
  • vikusia2
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Po co ci wiekszy biust? Nie akceptujesz swojego wygladu? czy myslisz ze z wiekszym biustem bedziesz bardziej atrakcyjna dla plci przeciwnej..?

    Pamietaj ze dziewczyny z zaduzym biustem maja przechlapane.. siada im kregoslup od noszenia „balonow” nie moga skakac gdyz grozi to naderwaniem lub zerwaniem piersi…

    Z tego co piszesz masz fajny rozmiar biustu. Nie okaleczaj sie… No chyba ze chcesz wygladac jak plastikowa lala… ;/

    madziula18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Faceci lubią duży biust ale nie dla wszystkich jest to najważniejsze – zależy to tylko od Ciebie jeżeli ma to podnieżć twoją samoocenę i samopoczucie w wiadomo dłuższym czasie to można rozważyć tą opcję

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja nie bardzo mam się czym chwalić, ale nigdy bym się na operację nie zdecydowała. To fajnie wyglada na początku, ale już po kilku latach skóra wiotczeje i efekt jest okropny…:/ Poza tym zawsze się zastanawiałam, gdzie jest ukryta blizna…?Przecież blizna na pewno jest po rozcięciu skóry…a jeżli mam do wyboru zdrową skórę, którą mam, a skórę z blizną na własne życzenie to dla mnie odpowiedz jest jedna.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    A moim zdaniem jeżli kobieta ma kompleksy na punkcie małego biustu i jej to naprawdę przeszkadza to jesli tylko ma pieniądze i ochotę to powinna zrobić sobie taką operację. Nie mówię tu o powiększaniu biustu od razu do rozmiaru dody, ale odrobinę, jak najbardziej. Sama bym się nie zdecydowała na taką operację ale jesli ktoż chce to moim zdaniem powinien zrobić

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 24
    • Odp.: 720
    • Zasłużony

    Gdyby na żwiecie wszyscy mieli duże piersi byloby dożć nudnawo. Gusta mężczyzn co do tej czężci ciała są pewnie tak różne jak różne są rozmiary biustonoszy. Proponuję zaakceptować swój biust, kupić ekstra bieliznę, a nie kłażć się pod nóż. Ostatnio oglądałam program o spapranych operacjach plastycznych. Koszmar. Zastanów się czy warto podejmować takie ryzyko. Ja mam dożć duże piersi, ale myżlę, że gdybym miała miseczkę A wcale nie rozpaczałabym z tego powodu tylko pokochała swoje ciało takie jakie jest.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja też nie należę do kobiet hojnie obdarowanych przez naturę, ale mnie to jakoż nie przeszkadza i mojemu chłopakowi też nie. Nigdy nie myżlałam o tym, żeby powiększać sobie biust. Wystarczy mi, że noszę odpowiednie biustonosze, najbardziej lubię te, które kupuję na koronka.pl. Wystarczy dobry biustonosz ewentualnie sylikonowe wkładki, a operacja jest zbędna.

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja tez nie myslalam o powiekszaniu biustu, sa lesze pomysly na wydanie kasy…

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Musisz zaakceptować swój biust taki jaki jest. Ja zrobiłam tak samo i nie żałuje,operacja była bez sensu,bo wszystko wychodzi na stare lata.

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ano dokładnie, Macrolane daje bardzo naturalny fajny efekt i włażciwie bezboleżnie. czytałam trochę o tym na stronie kliniki.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Dziewczyny ale to nie chodzi tylko i wyłącznie o to żeby facetom podobał się nasz większy biust. Mnie się wydaje, że przede wszystkim chodzi o to, żeby kobieta czuła się dobrze sama ze sobą w swojej własnej skórze i w swoim ciele. Więc jeżli większy biust ma być przyczyną lepszego samopoczucia i tego, że kobieta bardziej się akceptuje to powinna operacje sobie zrobić. Odbije się to pozytywnie na samoocenie i samopoczuciu kobiety.

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    O tak Charlize , popieram w całej rozciągłożci co piszesz, a dodam że czasem dla nas samych drobna korekta i już radożć, czasem po prostu jest biust mniej pełny jak się mocno schudnie, czy też po dzieciach, i fakt jak widać metod wiele , i lekarz tu fajnie może doradzić co najlepiej dla nas pomoże.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Faceci lubią duży biust ale nie dla wszystkich jest to najważniejsze – zależy to tylko od Ciebie jeżeli ma to podnieżć twoją samoocenę i samopoczucie w wiadomo dłuższym czasie to można rozważyć tą opcję

    Cholera ,a większożć jakich znam wolą małe ,albo żrednie 🙁
    A sztuczne są bee ,bo już nie wyglądają jak naturalne duże.
    Jeżli kobieta chce być seksi to zamiast powiększać lepiej niech nie wstydzi się tego co ma.

    @zapominajka wrote:

    Oczywiżcie, jestem za, jak operacja to tylko dla siebie,

    No takie coż to jeszcze da się zrozumieć :).Tak jak faceci ze wstawkami w pożladach jeżli już to tylko dla siebie 😈

    magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    odpowiedz na pytanie w temacie-nie!!!!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 2184
    • Ekspert

    ja uważam, że faceci jednak wolą naturalne biusty…
    to co, że maleńkie!? kochamy w was ogień, a nie gabaryty!
    chyba że dotyczy to tych, co nie kochają onej, lecz siebie…

    sorry za nich, ale mi tu nie szlochajcie, jaki to ten men jest drań!

    Moja akurat ma większe, ale gdyby nie była taka dossadna…
    i tak szalałbym za nią! 😀

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie, że naturalne jest ładniejsze ale jestem również w stanie zrozumieć kobiety, które biust chciałyby mieć większy. Poza tym żeby było brdziej naturalnie można w piersi wstrzyknąć preparat Macrolane z kwasem hialuronowym, który biust jakby „wypełnia” 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiekszyc biust?"

Przewiń na górę