• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Dla zakompleksionych …nie po to zostało to wymyżlone.Jeszcze powiększanie penisa i wkładki do pożladków u facetów i będą się uzupełniać.

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie powiększanie piersi jest tematem dożć trudnym. Oczywiżcie największą rolę odgrywa samoakceptacja, ale niestety brutalne żrodowisko robi swoje co by nie mówić. Presja ze strony przemysłu beauty jest ogromna. „chcesz być wartożciowa?” zrób sobie to i tamto. Niestety ludzie zapominają o tym że opakowanie jest mało ważne. Istotna jest zawartożć pudełka. Bo albo będzie gorzko albo słodko.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Ja nie jestem.Chyba,że ktoż jest po wypadku ,operacji.Jeżli przez oglądanie takich rzeczy tak im tego trzeba to najwyraźniej inteligencją nie grzeszą.

    cleeoo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    W Warszawie od jakiegoż czasu pojawiły się bilbordy z reklamą kremu firmy Pupa powiększającego biust. Czy któraż stosowała ten preparat, a poza tym na jakiej zasadzie on działa ? Ujedrnia?

    martyswa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kowal
    co taka zawzięta jestes, chyba masz bardzo malutkie piersi i cię nie stać na to, żeby to kiedykolwiek zmienić… a skoro „nie jesteż” w stanie tego zrozumieć to widać, że „inteligencją nie grzeszysz”…

    Jest pewien odsetek kobiet, które tak jak ty Kowal mają tak maleńkie piersi, że prawie w ogóle ich nie ma….

    Więc ja rozumiem i popieram jak najbardziej decyzję o powiekszeniu….
    Nie rozumiem po co się tyle udzielać i w taki sposób nastawiać, i podejmować krytyke w temacie, w którym się i tak nie ma nic do powiedzenia.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Po pierwsze to nie jestem kobietę(nick chyba mówi sam za siebie) ,a po drugie mam do powiedzenie i mówię.Fajnie ,że masz nastawienie ,że wszystko rozumiesz i popierasz ,moje zdanie jest inne co nie znaczy ,że mam być przez to gorszy.Po to są fora by dyskutować.Krytykuję nie same operacje ,bo niektórym są potrzebne ,a chorobliwe niedowartożciowanie własnego ciała,wystarczy popatrzeć na statystyki coraz większej ilożci operacji tego typu i tym podobnych.Uważam ,że czy kobieta ma małe czy wielkie i tak pewnie może być atrakcyjna.Jeżli chcesz mnie obrażać to nie dziękuję,bo może Ty masz problem z inteligencją własną.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 1149
    • Maniak

    Jaka wnikliwa analiza 😆 😆 😆

    nawet nie wiedziałam, że na podstawie kilku postów można okreżlić czyjż rozmiar biustu. to teraz zgaduj jaką ja noszę miseczkę?! 😈 🙄

    martyswa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    tak więc sprostowanie

    Kowal
    co tak(i) zawzięt(y) jestes, chyba masz bardzo malutkie(go) (penisa) i cię nie stać na to, żeby to kiedykolwiek zmienić… a skoro „nie jesteż” w stanie tego zrozumieć to widać, że „inteligencją nie grzeszysz”…

    …”inteligencją nie grzeszysz” cyt. Kowal

    Jeżli powiększenie penisa miało by podnieżć twoją samoocenę, pewnożć siebie i uleczyć cię z kompleksów to jestem ZA

    Ciekawe co faceci robią na forach o powiekszaniu biustu ?? Jak być atrakcyjną 🙄

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    tak więc sprostowanie

    Kowal
    co tak(i) zawzięt(y) jestes,

    Czy ja wiem czy zawzięty,mam swoje zdanie.Uważam ,że kobieta by być atrakcyjną nie musi być „obdarzona”

    [usunięto_link] wrote:

    chyba masz bardzo malutkie(go) (penisa)

    Albo ty masz za luźną pochwę 😈

    [usunięto_link] wrote:

    i cię nie stać na to, żeby to kiedykolwiek zmienić…

    A ile to kosztuje,bo zawsze chciałem mieć 2metrowego? 😆

    [usunięto_link] wrote:

    a skoro „nie jesteż” w stanie tego zrozumieć to widać, że „inteligencją nie grzeszysz”…

    Czego zrozumieć,bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
    Nie moja wina. Myżlisz,że napiszesz iż mam małego i strasznie się poruszę ,nie martw się nie mam kompleksów. 😆
    Ty za to grzeszysz tylko nie wiem czy inteligencją.

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli powiększenie penisa miało by podnieżć twoją samoocenę, pewnożć siebie i uleczyć cię z kompleksów to jestem ZA

    Nie jestem za operacjami plastycznymi gdy nie są potrzebne,ale dzięki za troskę 😈

    [usunięto_link] wrote:

    Ciekawe co faceci robią na forach o powiekszaniu biustu ?? Jak być atrakcyjną 🙄

    Wyrażają swoje zdanie,pokazują trochę inne spojrzenie na pewne sprawy.

    martyswa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Od 27 marca naprodukowałeż 511 wypowiedzi w różnych tematach, głównie kobiecych, z czego 99% w ogóle nie na temat.
    Częstotliwożć z jaką przesiadujesz w internecie wskazuje na cieżką dewiację, ewentualnie rodzaj inwalidztwa.
    Zajrzyj w google, na pewno znajdziesz jakąż poradnię 😆

    martyswa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    kilka ambitnych wypowiedzi Kowal :

    Jak nie potrafisz sobie znaleźć partnera to twój problem.Idź się ogłaszać w gazetach….

    Dobrze,że kupy nie zjadacie…

    nie chce się czuć jak jakiż zniewieżciały,higienę utrzymuje na najwyższym poziomie i to mi wystarczy…

    a reszta tutaj —->http://forum.obcasy.pl/search.php?search_id=99523021&start=0

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Przeczytałaż wszystkie moje +/- 500 wypowiedzi to gratulacje,że 99% nic nie niesie.

    Cytować bez sensu wypowiedzi wyjęte z kontekstu to sobie możesz.

    Tak,czułbym się zniewieżciały goląc miejsca intymne skoro uważasz,że to mało inteligentne to już twój problem.Nie muszę mieć odczuć w tej sprawie takich jak ktoż inny.

    Dobrze,że kupy nie zjadacie…
    było odpowiedzią na lizanie butów.

    Jak nie potrafisz sobie znaleźć partnera to twój problem.Idź się ogłaszać w gazetach….
    to było odpowiedzią dedykowaną spamerowi ,który reklamuje tutaj strony o charakterze wiadomo jakim.

    Jeszcze masz coż do dodania pani ambitna?

    tutaj twój cytat:
    „chyba masz bardzo malutkie(go) (penisa) i cię nie stać na to, żeby to kiedykolwiek zmienić.”
    „Jest pewien odsetek kobiet, które tak jak ty Kowal mają tak maleńkie piersi, że prawie w ogóle ich nie ma”

    Tutaj aż wieje inteligencją 😆
    Widać w google jesteż obeznana.Dla Ciebie to dewiacja ,a ja uważam ,że mam sporo do powiedzenia na niektóre tematy i nie koniecznie ze wszystkimi musisz się zgadzać.Za to dewiacją nie jest twój czas pożwięcony przed lustrem.

    Ps.
    Gratulację,że chce Ci się przeglądać moje wypowiedzi ,by tylko coż znaleźć by dopiec.Widać życie u twego boku musi być niezłą udręką mżciwa panno 😉

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 291
    • Zapaleniec

    A ja mam do Was pytanie.Ostatnio na jedenej ze stron gabinetu medycyny naturalnej w stolicy przeczytałam o metodzie Body Jet.Czy któras z Was moze sie orientuje w tym temacie ?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 612
    • Zasłużony

    Body Jet to takie urządzenie,które jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnej, bolesnej liposukcji. Dzieki niemu możliwa jest reimplantacja tkanki i wykorzystanie jej do modelowania innych partii ciała. Z tego co słyszałam to dosyc popularny zabieg.Sprawdzałam w gab.Elite kosztuje ok 4500zł.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Jest jeszcze metoda, która się nazywa VibroLipo albo SmartLipo, możecie sobie poczytać nieco na ten temat. To są mniej inwazyjne metody niż klasyczna liposukcja a równie skuteczne. Po takich zabiegach nie zostają nierównożci na ciele

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powiekszyc biust?"

Przewiń na górę