Powrót do byłego.

  • Autor
    Odp.
  • Taaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Rozstałam się z byłym 9 miesięcy temu. Kocham go nadal. Mimo tego czasu nie mogę przestać o nim myżleć. Wiem, że on też mnie kocha. Nie miałam nikogo przez cały ten czas i on również. Nie mieliżmy ze sobą kontaktu, aż do niedawna jednak nie jest to nic spektakularnego. Czy po tak długim czasie mogę coż zrobić? Czy jest jeszcze szansa na to, że się zejdziemy? Może są tu osoby, które się zeszły po takim czasie i mają jakież pokrzepiające rady. icon_smile.gif

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Pewnie, że tak po porstu zrób jakis krok ja wracałam po takim czasie i po gorszych bólach

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    A z jakiego powodu się rozstaliżcie? Wiesz, teraz jest tęsknota, przywiązanie, ale przypomnij sobie powód, dla którego się rozstaliżcie – czy nie jest on już aktualny?

    ramka131
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Zacznijcie od szczerej rozmowy,oczekiwań wobec siebie. Powinniscie dac rade;)

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Powodów było wiele i powiem Ci, że wcale nie takie błache(nie zdrada, zdardy nie wybaczam) ale oboje byliżmy winni sytuacji i w sumie oboje wybaczyliżmy sobie, jednak z mojej strony pretensje wracały za każdym razem kiedy robiło się źle ale to nei znaczy, że nie można próbować bo czasem za drugim razem sie dogadacie. Spróbuj jeżli potrafisz wybczyć i zacząć od nowa

    Yuna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Podstawą powrotu do ukochanej osoby, jest to, że jesteż tego pewna na 100% Ba! Na 1000%
    Oczywiżcie Ty i Twój partner. Jeżli jedno się waha, to choćby drugie na uszach stanęło, to nic nie wskóra. Czasami przerwa i nowe dożwiadczenia bardzo pomagają w odnalezieniu samych siebie i podnoszą szansę na szczężliwy powrót. Należy wybaczyć wszystko i zapomnieć o wszystkim. Inaczej to co zniszczyło związek, zniszczy go ponownie, a nie o to chodzi. Zastanów się, czy dawne wady dalej przeszkadzają Ci tak samo mocno i wywołują w Tobie ogromną burzę emocji, czy już nie. Być może problem, po pewnym czasie stał się nie tyle co błahy co po prostu głupi. Bynajmniej ja tak mam, że patrząc wraz z upływem lat ( i wzrostem moich dożwiadczeń) wiem, że dawne problemy są tak głupie, że aż wstyd mi za siebie i mojego ukochanego, za to, że mogliżmy się tak zachowywać. Jeżli problemem była zdrada to problem jest duży, ale gwarantuję Ci, że nawet taki można przezwyciężyć. Silna miłożć jest wstanie wybaczyć takie zachowania, a mądra i otwarta głowa je zrozumieć. Nie znaczy to jednak, że możesz pozwolić na powtórne zdradzenie. Szczera, otwarta rozmowa na luzie, bez wypominania i nienawiżci pomoże Wam dotrzeć do swoich wnętrz i ocenić szanse. Tak żeby znowu siebie wzajemnie nie ranić. Takie jest moje zdanie…

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Z perspekltywy powrotów moge powiedziec, że jak raz sie rozstajesz to nie wyjdzie juz nigdy

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Najpierw sobie przypomnij dlaczego się rozstaliżcie 😉

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    kłamstwa kłamstwa i jeszcze raz klamstwa mojego eks

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    To nie było do Ciebie 😉

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    haha a no ok 😉

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    😀

    OlkaChwalisz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie chodzi sie 2 razy w ta sama rzeke…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powrót do byłego."

Przewiń na górę