• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A może zrób sobie jakies pasemka,żeby nieco włosy rozjażnić?
    Ja miałam kiedyż bardzo ciemne włosy.Naturalnie jestem blondynką i własnie do takiego koloru postanowiłam powrócić.Zaczęłam od pasemek,potem już farbowałam na naturalne blondy.Teraz jestem znowu blondynką,jednak moje naturalne włosy bardzo żciemniały,a co za tym idzie odrost się pojawił.Nie jest to jednak problem,bo odrost ładnie się komponuje z moim kolorem,więc jakież tam 0,5 cm nie jest dramatem 🙂 jednak ciemny odrost zawsze budził we mnie odrazę,więc staram się go nie mieć zbyt długo 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a nie mozesz pofarbowac sie na kolor, zblizony do twojego koloru wlosow? (do Malinki)- wtedy odrosty nie sa takie straszne

    osobiscie nigdy nie farbowalam wlosow. prosilam juz fryzjerke, ale powiedziala, ze nie zniszczy mi koloru, bo jej bedzie żal. fakt- moj kolor jest wyjatkowy i teraz ciesze sie, ze nigdy go nie „popsulam”- bylaby to najwieksza glupota mojego zycia. moj kolor to blond- zloty blond i jesli juz mialabym zmieniac kolor to rozjasnic- ale wiem, ze im jasniejsza farba tym naturalny kolor ciemnieje..

    kolor wlosow jest dziedziczny. nie ciemnieja one od farbowania.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    kazda fryzjerka, ktrej sie pyatalam mowila, ze od rozjasniania, naturalny kolor ciemnieje. generalnie bardzo trudno jest po farbowaniu wrocic do wlasnego koloru- brwi, jesli sa czesto farbowane- jasnieją. to dziala w dwie strony :
    farbowanie na ciemno- rozjażnia
    farbowanie na jasno- pociemnia

    nie wiem skad masz te informacje, ze to nie prawda ???

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja mam czarneee, i chciałabym jakoż rozjażnić, więc zaczynam stopniowo 'brązowić’ odrosty ;)) naturalny to ciemny blond, więc nie mogę przestać zeby mi odrosło wszystko i poźniej zrobić sobie kolorek taki jaki chcę ehhh…… 🙂 ale powolutku … 🙂 innej rady chyba nie ma 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    kazda fryzjerka, ktrej sie pyatalam mowila, ze od rozjasniania, naturalny kolor ciemnieje. generalnie bardzo trudno jest po farbowaniu wrocic do wlasnego koloru- brwi, jesli sa czesto farbowane- jasnieją. to dziala w dwie strony :
    farbowanie na ciemno- rozjażnia
    farbowanie na jasno- pociemnia

    nie wiem skad masz te informacje, ze to nie prawda ???

    skad?

    jakby to ujac…gdybys uwazala na lekcjach biologii, tez bys miala te elementarna wiedze.
    na genetyce znam sie nieco lepiej niz KAZDA fryzjerka.

    ja bylam jasna blondynka i ciemna brunetka. moj naturalny kolor nie ulegl zadnej zmianie.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam czarneee, i chciałabym jakoż rozjażnić, więc zaczynam stopniowo 'brązowić’ odrosty ;)) naturalny to ciemny blond, więc nie mogę przestać zeby mi odrosło wszystko i poźniej zrobić sobie kolorek taki jaki chcę ehhh…… 🙂 ale powolutku … 🙂 innej rady chyba nie ma 🙂

    Dokladnie tak jak ja 🙂
    Tylko ciii, bo zaraz ktos ci powie ze jestes tandetna 😛

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Proszę – pro-sprzet.pl/blog/samodzielne-farbowanie-odrostow-to-nie-takie-trudne.html Nie są tutaj potrzebne żadne zaskakujące metody, tylko systematyczność, dobre działanie i jakościowy kosmetyk. To jest kluczowe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Powrot do naturalnego koloru wlosow- sposob na odrosty."

Przewiń na górę