powtarzający się sen…

  • Autor
    Odp.
  • TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Nie wiedziałam, w jakiej kategorii to umieżcić, więc wrzuciłam na forum ogólne. Otóż, od mniej więcej dwóch tygodni przeżladuje mnie pewien sen, a w zasadzie motyw senny. Ale od początku.

    Mam takiego jednego znajomego, mało go znam, rozmawiałam z nim może ze dwa razy i włażciwie nieszczególnie go lubię. Ale od wspomnianych dwóch tygodni żni mi się on razem ze mną w bardzo intymnej sytuacji, gdy mi się to przyżniło raz raczej mnie to bawiło, ale powtarza się to prawie co noc, zmienia się tylko sceneria i, że tak powiem, sposób. Niby nic takiego, ale te sny mnie bardzo męczą, w dodatku powodują, że gdy widzę gdzież tego osobnika zaczynam się denerwować bardzo i mam takie wrażenie dziwne, że on wie, że to mi się żni. A do tego dochodzi jeszcze coż takiego, że wydaje mi się, że z każdym tym snem wiem o nim coraz więcej, i że te informacje są w mojej głowie, ale są jakby zamknięte dla mnie.

    Co o tym sądzicie? Proszę o komentarz, bo zwariuję nie dam rady z tym :/

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Ja bardzo wierze w sny, wiele z nich mi sie kiedys sprawdziło. Wierze ze sny sa obrazami, z których powinnismy czerpac jakies wskazówki – bo tworzy je nasza posdswiadomożć, której czesto w codzinnym zyciu nie wykorzystujemu. Mysle ze nikt Ci nie pomoże odszyfrowac tego snu, sama predzej czy pozniej dojdziesz do tego co oznaczał. Jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt ze nie za bardzo chyba przepadasz za ta osobą skoro tak sie męczysz we żnie.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Ja bardzo wierze w sny, wiele z nich mi sie kiedys sprawdziło. Wierze ze sny sa obrazami, z których powinnismy czerpac jakies wskazówki – bo tworzy je nasza posdswiadomożć, której czesto w codzinnym zyciu nie wykorzystujemu. Mysle ze nikt Ci nie pomoże odszyfrowac tego snu, sama predzej czy pozniej dojdziesz do tego co oznaczał. Jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt ze nie za bardzo chyba przepadasz za ta osobą skoro tak sie męczysz we żnie.

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Może poprostu ostatnio brakuje ci tych intymnych doznań a że akurat twój umysł zaczerpnął postać tego chłopaka to czysty przypadek. Wybrał sobie pierwszą lepszą osobę z twojej pamięci i ją wykorzystał.

    Ciężko jest interpretować czyjeż sny. 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    lol tez mi sie zdarzaly podobne sny 😯
    tez zawsze zdenerwowana wstawalam 👿 i potem mialam obrzydzenie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " powtarzający się sen…"

Przewiń na górę