Pożyczki przez internet…

  • Autor
    Odp.
  • anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    hej, czy któraż z Was brała pożyczkę za pomocą portalu pożyczkowego? Jeżli tak to proszę o jakież szczegóły (który portal polecacie i w ogóle czy bez żadnych problemów wszystko przebiegło) mi ostatnio w oko wpadł portal Pożycz.pl ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jego temat… Z góry wielkie dzięki! 😀

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja też początkowo odrzuciłam ten pomysł, ale im dłużej przeglądam oferty polskich portali pożyczkowych to przekonuję się że nie taki diabeł straszny 🙂 nie mogę się jedenak zdecydować na którym portalu założyć konto :/

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Nie wierzę, nie uwierzę i się nie odważę na takową pożyczkę. Za dobrze znam realia i możliwożci naciągania ludzi przez internet, nie mówiąc już o oprocentowaniu i różnych innych dziwnych haczykach. Ale jak ktoż chce, to proszę bardzo – ja jednak odradzałabym.

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ja też nie zdecydowałabym się na taką pożyczkę.. tyle dzisiaj oszustw… :// jest to ryzykowne

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja np mam trudną sytuację (umowa zlecenie), mam 23 lata w trakcie studiów, więc nie mam co szukać pożyczki w banku :/ Więc muszę znaleźć jakąż alternatywę…. Tylko nie wiem, który portal bedzie najbezpieczniejszy :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pożyczki przez internet…"

Przewiń na górę