• Autor
    Odp.
  • elwi5a
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    na samym początku zaznaczę że wiem że podstawą odchudzania to wprowadzenie sensownej, dopasowanej do osoby diety oraz ćwiczeń. To już sobie zaplanowałam.
    Od stycznia zamierzam coż zrobić ze swoją wagą. W ramach suplementacji zakupiłam tabletki Slimcea. Bardziej jako test, ponieważ ciężko mi uwierzyć że te tabletki same cudownie mnie odchudzą mimo licznych pozytywnych opinii – to się okaże z czasem. Dla bezpieczeństwa sprawdziłam jeszcze dokładnie skład aby nie okazało się że się czymż truję.
    kuracje rozpoczynam tuż po sylwestrze. Proszę osoby które odchudzały się z tabletkami o jakież opinie oraz wskazówki. Chętnie się czegoż jeszcze dowiem przed rozpoczęciem kuracji.

    GosiaPlosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja jestem po kuracji z slimcea. Ważne, nie zrażaj się pierwszymi dwoma tygodniami. Ja w tym czasie odczuwałam jedynie brak chęci do jedzenia, jadłam tylko tyle ile musiałam, waga nie spadała i się martwiłam. Po 2 tygodniach jednak coż się ruszyło. Naprawdę fajne efekty miałam już po 2 miesiącach stosowania. Pamiętaj o ruchu i diecie. Po kuracji utrzymać to trzeba aby kilogramy nie wróciły, a tabletki odchudzają bardzo dobrze.

    janmarkus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja stosowałam pewien czas 🙂 oferty bardzo fajne 🙂

    piekna123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kończe włażnie stosować. 12 tygodni i 13 kg do tyłu, a zostały mi jeszcze 3 dni;D Silmcea oprócz tego ze nie chcialo mi się cały czas jeżć, poprawiło chyba mój nastrój. Może też być to efekt tego, że widziałam realnie osiągnięte wyniki. Polecam wszystkim. 😀

    Ninax
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie ma lepszej diety niż duża dawka ruchu 😀

    zapcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    dokładnie – ruch i zmiana niektórych nawyków działają cuda

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie tak,odpowiednia dawka ruchu plus dieta zapewni Ci efekt,żadne dodatkowe preparaty i wydawanie na nie pieniędzy nie jest tutaj potrzebne.

    Dianna_B
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    nie zgodzę się z tym. ja jakoż utrzymywałem w miarę dietę oraz biegałam i bez slimcea efekt był ale mizerny. suplement mi pomógł, przyżpieszył spalanie tkanki tłuszczowej, pomagał w utrzymaniu diety, i podsumowując zwielokrotnił efekt. Inna sprawa jak się tylko bierze suplement, wtedy na super efekty nie ma co oczekiwać ponieważ one są WSPOMAGACZEM. a co mają wspomagać jeżli nie wkładamy w odchudzanie żadnego trudu.
    Tak czy siak, w kwestii slimcea jestem na tak – sprawdzone.

    Gosikak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja rozpoczełam kurację ze Slimcea od tego roku. Paczka przyszła mi 5 stycznia i wtedy rozpoczełam brać. Oczywiżcie tabletki używam jako uzupełnienie mojej zaplanowanej diety. Mam nadzieje że hamowanie łaknienia jakie już zaczynam odchuwać pomoże mi w konsekwentym utrzmymaniu diety.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " preparat slimcea"

Przewiń na górę