Prezent dla dziewczyny.

  • Autor
    Odp.
  • leonardo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam Panie.Potrzebuje pomocy z prezentem. Kiedyż byłem se swoją drugą połówką w Galerii,i jak byliżmy w sklepie z kosmetykami,to podeszła do pędzli takich do makijażu i powiedziała że by jej się przydały:) I włażnie mam pytanie po pierwsze czy jest to dobry prezent na żwięta,i czy kupić go z allegro.Jak byliżmy u niej w łazience to pokazała mi taki zwykły,był powyginany,a te z prawdziwego włosia się podobno nie wyginają i serio by ich potrzebowała,tylko włażnie czy nie lepiej jakież kolczyki, i skąd kupić taki zestaw:) Wiem ,że napisałem to wszystko tak bez składni,także za błędy przepraszam:) Proszę o pomoc:)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Jeżli pokazała Ci konkretnie, co by chciała dostać to dlaczego nie możesz kupić tego w sklepie, w którym byliżcie? Czy to Sephora?

    leonardo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Bo tam jeden pędzel kosztował 80 zł:)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Jeżli nie chcesz tyle płacić to przecież możesz kupić tańszy prezent. 🙂

    leonardo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hm tańszy jak patrze na te zestawy to tam jest po 30 pędzli,a sa firmy np. Yves Saint Lauren gdzie pędzel kosztuje 150 zł obojętnie jaki.Teraz tylko pytanie czy można dostać coż taniej bo na allegro widziałem zestawy firmowe po 200 zł.I czy one są w miare dobre.Jeżeli to jakiż badziew to nie kupie trudno,ale na aukcjach jest napisane ,że są z włosia sobola wiewiórki itd. to chyba warto zwłaszcza że Ci sprzedawcy mają troche komentarzy i nikt na te pędzle nie narzeka:)

    Ewelina00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    To mógłby być nawet fajny prezent, a co najważniejsze wiesz że byłby jej przydatny. Zawsze gdy będzie ich używała pomyżli o Tobie:D i jak najbardziej możesz kupić te pędzle na allegro:d pozdrawiam

    leonardo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ok posiedziałem w temacie i generalnie albo kupie [usunięto_link] S710 albo Z Inglota 1) pędzel do pudru z włosia wiewiórki (1SS)
    2) pędzel do różu, skożny z włosia kucyka (3P)
    3) pędzel do podkładu z syntetycznego włosia taklon (21T)
    4) pędzel do cieni, skożny z włosia wiewiórki (7FS)
    5) pędzel do cieni, tzw. koci języczek duży z włosia sobola (9S)
    6) pędzel do cieni, skożny z mieszanki naturalnego włosia (17TL)

    I teraz pierwszy zestaw te 125 zł z etui albo ok 200 z Inglota ale już na etui nie będę miał:( Co Wy na to?

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    O pędzlach kosmetycznych na pewno wiesz więcej ode mnie, ale wydaje mi się że ten zestaw z etui nie jest praktyczny. Tzn dla kogoż takiego jak ja. Jest w nim wiele pędzli których bym nie używała. To zależy od twojej dziewczyny, jak się maluje-czy te wszystkie pędzle będą jej potrzebne. Dla mnie wystarczyłby pędzel do pudru, cieni, różu i ewentualnie do ust choć ten niekoniecznie, bo używam błyszczyka który ma już odpowiedni aplikator. Z resztą w ciągu 7min- bo tyle żrednio pożwięcam codziennie czasu na makijaż- nie zdążyłabym nawet powyciągać tych pędzli. Z drugiej strony uważam, że etui na taki zestawik to jednak potrzebna rzecz, bo rzucone pędzle do kosmetyczki mogą się poniszczyć, a szkoda bo wcale tanie nie są. Tak więc postawiłabym na Inglota, ale możesz kupić tylko jeden pędzel do cieni i zamiast reszty kupić etui. Jak dziewczyna będzie zadowolona to zawsze możesz dokupić jej inne pędzle na kolejną okazję, albo sama sobie dokupi jeżli będzie potrzebowała. Poza tym fajnie że tak starannie wybierasz prezent dla dziewczyny 🙂

    leonardo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    starannie,kupując jej te pędzle to tak jakbym kupował komputer nie mając zielonego pojęcia jak wygląda myszka;) ,musiałem się co nieco dowiedzieć:) Ok to Inglot i jest jeszcze opcja perfum tzn ona miała podróbkę Calvin Klein Euphoria,która jej się skończyła ,a ja bym jej kupił oryginał może co zamiast tych pędzli?

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Byłby to bardziej bezpieczny prezent. Przynajmniej wiesz, że jej się spodoba i będzie używać.

    leonardo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    🙂 to może perfum i np jeden pędzel(tylko który) i na każdą okazję będę jej kupował kolejne:)

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Hmm, ja bym jednak zdecydowała się albo na perfumy albo na pędzle. Np kupiłabym 3 lub 4 pędzle z etui a na kolejną okazję dokupiłabym kolejne Bo jeden pędzel to tak łyso, chyba że np pędzel do różu + róż, pędzel do cieni + cienie itp, to już inaczej wygląda. Myżlę jednak, że oryginalne perfumy to wystarczająco porządny i elegancki prezent :).

    leonardo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    no ale to bym musiał wiedzieć jakiego różu używa:P

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    To fakt, dlatego bezpieczniej będzie kupić perfum 🙂

    madziula18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zawsze możesz swojej kobiecie wykupić karnet do salonu kosmetycznego np. na jakież zabiegi i tym podobne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla dziewczyny."

Przewiń na górę