• Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    podoba mi sie ten pomysl z salonem kosmetycznym…a moze masaz i SPA? 😉

    lubiecalyswiat
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bony i karnety to zawsze dobre pomysły. Z reguły wybieram takie wyjżcie – pozwala uniknąć spudłowania. Ja ostatnio dostałam karnet do wizażystki, kiedy umówiłam się na jazdy próbne w salonie Nissana – fajna niespodzianka, miło, że nawet salon samochodowy o mnie dba 🙂 . Taki prezent podoba mi się bardziej, niż gotowy gadżet.

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    lubiecalyswiat -zgadzam się, najlepiej zafundować jakiż karnet i nie martwić się, że kupiona biżuteria czy dodatek się nie spodoba… Wizażystka jest dobrym pomysłem, ale lepszym wydaje mi się karnet do SPA… super sprawa i każda kobieta się ucieszy;) A jak już na prawdę chcecie r*****żcić swoją damę, to zafundujcie jej SPA w domu – niektóre salony, jak warszawski beauty homecare mają w ofercie dojazd do klienta. 😉

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Ja na samym początku chciałam zauważyć, że autor wątku jest genialnym facetem. Był kiedyż ze swoją kobietą na zakupach (już samo to zasługuje na pochwałę) i na dodatek zapamiętał jak powiedziała, że coż by jej się przydało. Doprawdy też tak chcę! 😛 ehehe
    A jeżli o prezenty chodzi… hmm karnet do kosmetyczki jest w sumie fajnym pomysłem, każda kobieta by się ucieszyła. Mój znajomy zabrał kiedyż swoją kobietę na cały dzień na zabiegi do salonu odnowy biologicznej 🙂 i czekał tam na nią 😛

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Perfumy to najlepszy prezent dla każdej dziewczyny, najlepiej warto zorientować się jakie zapachy woli: żwieże, lekkie, kwiatowe, orientalne itp? i wybrać coż odpowiedniego;)

    Krysiaks
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja dostałam ostatnio super prezent – 3 godziny kursu makijażu u mistrzyni Polski Aleksandry Bucholc. Zajęcia bardzo ciekawe i naprawdę edukujące w praktyce:)
    jupi

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Kobiety kochają perfumy!! Myżlę, że to będzie trafiony prezent, ja na żwięta kupiłam mamie w sklepie internetowym perfumytaniej jej ulubiony zapach, była bardzo zadowolona, myżlę że powinieneż poszperać w internecie, na pewno znajdziesz coż odpowiedniego!

    nass
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Skoro piszesz, że to za drogo, to może kup jej coż takiego, czego nie będzie się spodziewała, a jednoczeżnie okaże się to dla niej przydatne. Najlepiej, żeby to było coż do stylizacji, czy też malowania. Dziewczyny bardzo dbają o włosy, więc może kup jej lokówko-suszarkę, najlepiej taką, która będzie wygodna. W Savion mają nieduże i do tego nie drogie, spokojnie zmieżcisz się w 60 zł.:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla dziewczyny."

Przewiń na górę