Prezent dla koleżanki

  • Autor
    Odp.
  • MeganQ
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Moja koleżanka otwoezyła swoją kawiarnię i z tej okazji kupiłam jej taką elegancką pieczątkę szklaną. Nawet taka prozaiczna rzecz może ładnie wyglądać. Może to dobry pomysł?
    Modyf.
    Figa

    aniaa86w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moze bon do jakiegos sklepu z bizuteria? Wtedy sobie sama bedzie mogla wybrac cos 😀

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    A może zapytaj ją co by chciala? 🙂 Będziesz miala pewnożć, że prezent ją ucieszy 🙂

    Megarra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja mojej przyjaciółce zrobiłam parę lat temu taki kolaż z naszych wspólnych zdjęć. Myżlę, że jest to dobry prezent, ponieważ jest zrobiony własnoręcznie i przywołuje dobre wspomnienia:) Na gronie widziałam ciekawe narzędzie do robienia takich kolaży – scrapbook. Jest dożć proste, a można zrobić coż fajnego:)

    ninka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Jeżli jest aktywna, to może chętnie się wyciszy ??? Ja raz dostalam karnet na masaże relaksacyjne do salonu beauty secret i był to super prezent. sama bym sobie nie kupila, bo zawsze się znajda inne wydatki, ale z prezentu cieszyłam się długo 🙂

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    To może jakiż wypad z nurkowaniem czy coż w tym stylu, na portalach z zakupami grupowymi często są jakież okazje.

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Zgadzam się,może włażnie coż z bielizny by ja ucieszyło? To idealny prezent dla każdej kobiety,bez względu na okazję.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Jesli juz ma wszystko,kup po prostu kwiaty albo ciete,albo jakis w doniczce.Ewentualnie jakis gadzet do firmy,ktora ma otwierac.Powodzenia i nie przejmuj sie tym tak bardzo.

    marianka_love
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jest mnóstwo rzeczy, które mogłabyż jej dać w prezencie. Jeżli lubi wyzwania i adrenalinę, to może chciałaby skoczyć na bungee? taka atrakcja kosztuje 120 zł, a wspomnienia do końca życia. Ewentualnie jeżli wolałabyż dać jej coż bardziej osobistego, to może zrobiłabyż jakiż wspólny kolaż ze zdjęć, oprawiony w antyramę. My z dziewczynami często robimy sobie takie prezenty, a szczególnie ostatnio, bo znalazłam aplikację na facebooku od klubu milosnikow dobrej herbaty, do którego należę. Życzę powodzenia!

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Bon do Empiku i sama wybiera co chce:)

    Faleczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hejka. 🙂

    Dziewczyny, doradźcie proszę, jaki ja mam prezent kupić koleżance. Włażnie zdała egzamin wstępny na aplikację radcowską i zaprosiła między innymi mnie na klasyczne piwko z tej okazji. Chciałabym jej podarować jakiż tematyczny prezent, aczkolwiek nie chcę , by był to kolejny kodeks czy coż do nauki. Nie mam pomysłu, a nie chcę kupować jej ani perfum, ani biżuterii… Ewentualnie jakąż apaszkę czy rękawiczki, ale wolałabym coż dla żwieżo upieczonej aplikantki coż przydatnego. 🙂

    yenn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Hejka. 🙂

    Dziewczyny, doradźcie proszę, jaki ja mam prezent kupić koleżance. Włażnie zdała egzamin wstępny na aplikację radcowską i zaprosiła między innymi mnie na klasyczne piwko z tej okazji. Chciałabym jej podarować jakiż tematyczny prezent, aczkolwiek nie chcę , by był to kolejny kodeks czy coż do nauki. Nie mam pomysłu, a nie chcę kupować jej ani perfum, ani biżuterii… Ewentualnie jakąż apaszkę czy rękawiczki, ale wolałabym coż dla żwieżo upieczonej aplikantki coż przydatnego. 🙂

    Apaszka to żwietny pomysł, w sam raz dla młodej, eleganckiej pani mecenas. 😉
    A jeżli chodzi o drobiazg prawniczy, to czemu nie kalendarzyk? Na pewno się przyda. Wiem że jest wydawnictwo LexisNexis, które robi takie informatory z kalendarzem, widziałam u znajomych prawników. 😛

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Oj uważaj jak będziesz kupowała prezent dla prawnika. To bardzo wymagająca grupa. Skądż to wiem, gdyż mój wujek jest radcą prawnym. Przed żwiętami całą rodzina stawała na głowie, co to by mu kupić. Szczególnie, że to stały bywalec w naszym domu. Rok temu wpadłam na pomysł z informatorem prawniczym wraz z kalendarzem i to był strzał w dziesiątkę. W tym roku ponownie mu kupimy taki kalendarz. Tak jak pisała yenn, chodzi o firmę LexisNexis. Naprawdę poręczny kalendarz z mnóstwem przydatnych informacji.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Na pewno nie kupuj ksiązek,to byłby duży nietakt.. Wszystko zależy od tego czym interesuje się Twoja koleżanka. Może np płyta ulubionego zespołu? To bardzo dobry pomysł.

    yenn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Oj uważaj jak będziesz kupowała prezent dla prawnika. To bardzo wymagająca grupa. Skądż to wiem, gdyż mój wujek jest radcą prawnym. Przed żwiętami całą rodzina stawała na głowie, co to by mu kupić. Szczególnie, że to stały bywalec w naszym domu. Rok temu wpadłam na pomysł z informatorem prawniczym wraz z kalendarzem i to był strzał w dziesiątkę. W tym roku ponownie mu kupimy taki kalendarz. Tak jak pisała yenn, chodzi o firmę LexisNexis. Naprawdę poręczny kalendarz z mnóstwem przydatnych informacji.

    Tak bardzo mu się spodobał, że drugi raz z rzędu mu kupujecie? 😛 Wiem że prawnicy lubią takie rzeczy jak szkło do whisky (karafki, szklanki), spinki do mankietów, krawaty i inne takie. 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent dla koleżanki"

Przewiń na górę