• Autor
    Odp.
  • Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Hurra! wczoraj mamie wyżlizgnął się kryształowy wazon i poszedł w drobny mak:) Trochę to dziwne ale przez chwileczkę zrobiło mi się przykro…w końcu miał prawie 40 lat

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    nie pozbywaj sie ich! o ile nie są na meblożciance to jeszcze mozna sprawic zeby wygladały bardziej 'up to date’ z nowoczesnymi dodatkami. kryształowe kieliszki? marzę o takich!

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ja na szczężcie nie posiadam takich kryształów. Koleżanka mojej mamy ma cały regał kryształów i powiem szczerze że, wcale mi się to nie podoba. 😀

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    W latach 80-90 ubiegłego wieku kryształy były jedną z najbardziej eleganckich i wręcz wytwornych ozdób i bibelotów. Jeżli ktoż miał ich dużo i do obecnych czasów mu pozostały to na pewno jest szkoda je od tak wyrzucić. Jeżli ich nie chcemy to można spróbować je sprzedać na allegro, czy wstawić do antykwariatu, sprzedać na targu staroci itp. 🙂

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    @Atlantic Polska wrote:

    W latach 80-90 ubiegłego wieku kryształy były jedną z najbardziej eleganckich i wręcz wytwornych ozdób i bibelotów. Jeżli ktoż miał ich dużo i do obecnych czasów mu pozostały to na pewno jest szkoda je od tak wyrzucić. Jeżli ich nie chcemy to można spróbować je sprzedać na allegro, czy wstawić do antykwariatu, sprzedać na targu staroci itp. 🙂

    I to jest bardzo dobry pomysł, natchnęłaż mnie Atlantic P. 😀 Powiem mamie, żeby w subtelny sposób dała taki pomysł swojej koleżance, że może kryształki sprzedać.Może poskutkuje 😀

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    I to jest bardzo dobry pomysł, natchnęłaż mnie Atlantic P. 😀 Powiem mamie, żeby w subtelny sposób dała taki pomysł swojej koleżance, że może kryształki sprzedać. Może poskutkuje 😀

    Cieszę się Scarlett_J, że mogłam być pomocna. Mam tylko nadzieje że koleżanka twojej mamy się nie obrazi. Pozdrawiam. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PRL-owe Kryształy"

Przewiń na górę