• Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    hej kobietki mam do was pytanko…mam od 5 dni brazowe uplawy, od 4 dni powinnam miec okres, ale po nim nawet sladu nie ma. Nie wspolzylam z facetem i tez nie biore anty. Czy moje objawy sa normalne przed miesiaczkowaniem (mialam juz takie 5 razy przed miesiaczka )? Czy to moze byc obajw jakiejs choroby? Ostatnio bolaly mnie jajniki, ale nie wiem czy nie od owulacji…. nie chce jeszcze isc do lekarza bo nie chce sie poprostu przed nim zblaznic… pliiissss o jakas madra rade 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Takie uplawy sa normalne przed okresem, ale nie gdy trwaja 5 dni…
    Idz do lekarza. Chociazby z tego wzgledu, ze bolaly cie jajniki…. Nie rozumiem jak mozna sie bac, ze sie zblazni przed lekarzem 😕
    blaznisz sie mowiac wlasnie cos takiego

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    poprostu martwie sie ze lekarz powie, ze moglam sobie w internecie poczytac – wiem bo juz tak nie jednej kobiecie mowila…

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    To zmień lekarza skoro tak mówi.. każdy problem jest indywidualny.. każdy ma inny organizm.. wiec teksty :poczytaj sobie w internecie: no sorry ale dziwne i nie profesjonalne..:) o_O

    po prostu radzę zmienić lekarza:)

    Carole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    I nie czynić z lekarzy nieomylnych guru. Jak się czyta czasem o błędach w sztuce niektórych… to stach 🙂
    To też zwykli ludzie, jedni lepsi ini gorsi 8)

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    Oczywiżcie ale jednak jakież rady może nam podzielic i traktować jako indywidualny podmiot a nie jak przypadek zbiorczy…

    Każdy jest tylko człowiekiem.. ale w medycynie błąd lekarza może kosztować to najcenniejsze -życie.

    Zdarzają się przypadki złej diagnozy… jednak po tych samych studiach dwie różne opinie.. także czasami warto udać się do dwóch specjalistów…:) ale wszystko w miarę rozsądku

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    chyba zrobie tak ze pojde do dwoch lekarzy i zobacze co mi powiedza. Czy diagnozy beda te same…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " problem"

Przewiń na górę