Programy do obróbki zdjęć

  • Autor
    Odp.
  • katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Czężć dziewczyny,

    Znacie jakiż fajny darmowy program do obróbki zdjęć i innych plików jpg, gif, bmp itp??

    Ja dziż przejrzałam kilka stron w necie.Niby jest sporo tych programów, mają różne funkcje ( znalazłam nawet taki,który pomaga tworzyć zdjęcia do drzewa genealogicznego, ale nie wiem,który jest prosty i łatwy w użyciu. Chciałabym żeby miał takie funkcje jak np zmiana kolorystyki,ustawienie ostrożci itd.

    Ktoż coż wie?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Polecam [usunięto_link] – Darmowy i prosty w obsłudze 🙂

    katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ok dzięki. Sprawdzę

    Jakby ktoż coż jeszcze wiedział proszę o wiadomożć.
    Z góry dzięki.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Ja również polecam Gimp, z którym trochę miałam do czynienia, ale również IrfanView – też całkiem fajny programik do zdjęć 🙂

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja bym polecała photoshopa na ktorym pracuje juz dobrych pare lat nie jest prosty, ale robie nim niezłe cuda, pozatym wszystko w necie pokazane na tutorialach:) zmiana koloru wlosow oczu twarzy odchudzanie no wszystko co sobie wymyslisz;) Darmowy tea nie jest ale mozna go sciagnac z crackiem i żmiega (mam nadzieje ze nie dostane za to bana??:P )

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    hehe, photoshop potrafi zdziałać cuda, dzisiaj gdzież czytałam, że da się nawet „zdjąć ubranie” z osób na zdjęciach 😉

    mamma_mia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Włażnie zaczęłam się bawić w focenie. Do tej pory używałam cyfrówki, ale przerzuciłam się na lustrzankę. Zdjęcia wychodzą super. Ale zawsze można je polepszyć;] Do tej pory używałam Irfan View – daje radę. Jednak do poważniejszych przedsięwzięć, typu wygładzanie skóry, mam Photo Instrument. O wiele prostsze od fotoszopki, a dające podobne możliwożci i mnóstwo funu:) za jego pomocą w kilka chwil uzyskuję naprawdę zaskakujące efekty, wbudowany tutorial.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Programy do obróbki zdjęć"

Przewiń na górę