• Autor
    Odp.
  • pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    mam takie pytanie, troche krepujace…no ale – czy mialyscie kiedys takie brazowe upławy ? mi spoznia sie juz 3 dzien okres i zamiast tego od kilku dni mam brazowa wydzieline i na pewno nie wyglada to jak okres…i do tego nie wiem co zrobic, bo wczoraj juz myslalam, ze to okres i wzielam pierwsza tabletke anty z opakowania i teraz nie wiem co robic…prosze podpowiedzcie cos.

    Jasminum
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Trudno w tej sytuacji cos doradzić… jeżli ten stan się utrzyma wybierz się do lekarza, nie dobrze tylko, że wzięłaż tą tabletkę

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a żmierdzi ta maź?

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    nie wydaje mi sie zeby smierdziala… juz jej nie mam, ale okresu tez nie ma…juz 17 a powinnam miec 13go… troche zaczynam sie denerwowac…

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja tez powinnam juz dawno miec a nie mam. moz dlatego ze logest odstawilam i organizm wariuje

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie wydaje mi sie zeby smierdziala… juz jej nie mam, ale okresu tez nie ma…juz 17 a powinnam miec 13go… troche zaczynam sie denerwowac…

    idz do lekarza, niech zrobi wszystkie niezbedne badania…. posiew, wymaz cytologie- jesli nie miałaż robionych…. trzeba wszystko sprawdzić…. bo ta wydzielina….a może jest jakież zapalenie, infekcja? …… a moze ostatnio masz duzo stresów i organizm jestprzemęczony?…. lepiej sie przebadać i mieć pewnożc – a szczegolnie przy tabletkach anty to pamiętaj aby przyjmować pałeczki kwasu mlekowego, najlepiej do łykania, bo skuteczniej i wygodniej…. spytaj o to swojego lekarza…

    pozdrawiam

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    dzieki za porady, do domu wracam w czwartek (jestem w usa od roku) i wtedy pojde do lekarza

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prosze o porade !"

Przewiń na górę