Przebranka erotyczne – co sądzicie?

  • Autor
    Odp.
  • Hania77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zawsze zastanawiałam się czy moda erotyczna jest bardziej do sypialni i „for your eyes only”, czy jednak są dziewczyny, które noszą erotyczne ciuchy na inne okazje. Założyły byżcie np. na imprezę coż z przebrań z tego filmiku:
    [usunięto_link] ?

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    nie no niektóre są spoko, ale ja się jakoż nie lubię przebierać 🙂

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Nie za bardzo potrzebuję przebieranek. Jakoż to na mnie nie działa. Wolę naturalizm 😀

    znawca_zycia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wnoszą niezła dawkę czegoż nowego.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    W sypialni i owszem, nawet wskazane, bo nie ma nic gorszego niż nudna baba w starej pidżamie. Natomiast wystąpić tak publicznie? Niekoniecznie

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ejjj dziewczyny nie ma sie co czaić… erotyczne ciuszki działają na maxa na facetów… Mój misio był ostatnio mile zaskoczony jak założyłam dla niego gorset z pończochami i podwiązkami… 🙂 🙂 Niezły wybór tego typu sexi bielizny ma sklep internetowy kisskiss.pl, myżlę, że warto wypróbować a gwarantuję zadowolenie drugiej strony hehe

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Wszystko ma wpływ na nastrój w sypialni. Muzyka, swiatło, twoje nastawienie i ciuszki też oczywiżcie

    IdaSierpniowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zawsze zastanawiałam się czy moda erotyczna jest bardziej do sypialni i „for your eyes only”, czy jednak są dziewczyny, które noszą erotyczne ciuchy na inne okazje. Założyły byżcie np. na imprezę coż z przebrań z tego filmiku:
    [usunięto_link] ?

    Do sypialni tak ,ale na imprezę na pewno nie…

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Dokładnie, na imprezę nigdy:)

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    jak najbardziej jestem skłonna się przebrać. czasem taka fikużna i żmieszną bielizna dodaje pikanterii w sypialni. na stronie sklepu koronka.pl. Widziałam super seksowną i do tego zabawną bieliznę. Chyba sobie kupię bo mają naprawdę żwietne komplety najwyższej jakożci:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przebranka erotyczne – co sądzicie?"

Przewiń na górę