• Autor
    Odp.
  • hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oj wernona koniecznie kup kropelki bo jak poszalejesz z ciastami i pierożkami to wiesz jak to się skończy 😉 …wiesz co ja sama jutro skocze po kropelki dla siebie bo sprawdziłam i u mnie w domu też nie ma dziękuję za przypomnienie 🙂
    dziękuję że się ze mną połamałaż 😀

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja jakoż daje rade.Wlasnie skończyłam wysyłać kartki żwiąteczne a teraz kończe wysyłać żmieszne bombki do znajomych
    [usunięto_link]

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja jestem oazą spokoju. nic nie robię na żwięta.. nawet nie wiem, czy choinkę będę miała. jak mi się zachce kupić, to moze, jak nie to nie. nie czuję wewnętrznej potrzeby by ją posiadać 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    asiek co ty tak na leniucha w tym roku?? ja też z chęcią zrezygnowałabym z niektóych spraw ale choinka hmm chyba bym nie odpusciła. też jestem leniuch z potrawami u mnie na wigilię zawsze krucho a o kartkach na żwięta nie wspomne sama pisałąm że wole internetem bo szybciej 😉

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    grunt to zaplanować sobie rozkład dnia jak na przystanku i wtedy z wszystkim zdążymy a jak nie to niech piszą zażalenia Ci co im sie nie podoba, hihi 😆
    dobrze, że jeszcze w zanadrzu po żwietach mamy sylwester to jakoż tak optycznie przedłuża żwięta…

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oj tak żwiea + sylwester dobre połaczenie ale w tym roku co chwile jest albo żwięto albo niedziela i ciężko będzie ze sklepami 8)

    plateczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    oj przygotowania mnie wykańczają…

    [usunięto_link]

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    …juz niedługo wszystko sie wyciszy, biały puch pokryje ulice, oszroni drzewa, niedługo wejdziemy w ten bażniowy, pokrywty tysiącem kolorowych żwiatełek czas żwiąt…warto sie starać… 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    żeby tylko żnieg spadł… bez żniegu nie będzie tak uroczo… 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja też licze na żnieg podobno na żwięta ma troszkę popadać 😆
    już nie mogę się doczekać jeszcze dwa dni pracy i wigilia 😀

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    ups jaka nieciekawa aura za oknem, plucha, jak tu poczuć żwieta 😕 , zaraz jakież żwiateczne piosenki włacze, żeby sie nastroić 😛 , a wieczorem pakowanie prezentów, ale fajniusio! 😆

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja dziż wieczorkiem będę pakować prezenty razem z bratową to już taka tradycja 🙂
    żwiąteczne piosenki hmm….żwiątecznych najwięcej w internecie można znaleźć żwiąteczne internetowe radia bez problemu 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    o widzisz, nie pomyslałam, że mogę znaleźć radio w necie i puszczac same żwiętasy… 😆 a dzisiaj ubieralismy choinkę i szukalismy w całym domu płyty z piosenkami dla lepszego nastrojenia sie 😀 , hm,,,no ale juz ubrana. Zaraz zapale tlighty, pogasze żwiatła, zapale choinkę i będę chłonąć atmosfere 😀

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Najlepiej wszystko sobie rozłożyć w czasie żeby w ostatnich dniach nie zwaliło się nam wszystko naraz na głowę! Szkoda tylko że nigdy nie potrafię tego zrealizować!!! 😀

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    niom mi nie działa radio dlatego wszystkiego szukam w necie i …wszystko znajduję 😀 ja już nie mogę doczekać się żrody i tego siedzenia wieczornego przy choince mmm
    dostałam dziż sporo życzeń przez internet widzę że inni też powoli zaczynają czuć atmosferę żwiąt 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedżwiąteczna gorączka!!! jak sobie radzicie"

Przewiń na górę