przez pewien portal wpadłam w depresje

  • Autor
    Odp.
  • emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    nie macie sprawy jak człowiek może wpasc w depresje

    byłam na takim portalu szafa.pl , pokazywalm swoje fotki , sprzedawalm , wymianialm sie , pisalam na forum

    te laski i równiez admini wyzywali mnie, mowili że jetem brzydka niezadbana, admini mnie olewali , wyzywali mnie równiż że nic mi sie nie podoba i ze jetem głopia , żmali sie ze mnie że jetem lekko uposledzona i mam dysgrafia

    płakałam przez nich kilka razy dziennie

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    nie przejmuj sie, niektorym ludziom sie w d… poprzewracalo i podwyzszaja swoja smoocene krytykujac i wysmiewajac innych..
    bojkotujemy szafe.pl!!

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    nie przejmuj sie,bo Ci co sie wysmiewaja pewnie zamiast swoich fotek zamieszczaj zdjecia z gazet,bo jakby zamiescili swoje to by ludzi wystraszyli 😀

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    pssssssss……….

    ludzie są żałożni…

    wiesz powiem Ci tak zupełnie szczerze

    kiedyż byłam bardzo gruba, miałam pryszcze, okropne włosy i wszystko z resztą, nie dbałam o siebie, też się ze mnie żmiali ale po pewnym czasie przestałam się tym przejmować.

    później spotkałam mojego chłopaka (dodam, że jest przystojny i w ogóle byłam w szoku, że jest mną zainteresowany) – wtedy już wyglądałam trochę lepiej, ale przy nim zmieniłam się bardzo – schudłam 20 kg, cera mi się poprawiła, zmieniłam fryzurę, inaczej się ubieram i mogę powiedzieć, że podobam się facetom.

    cenię go za to, że był ze mną nie dla wyglądu a dlatego, że dostrzegł we mnie coż więcej i pokochał taką jaka byłam. mam więc pewnożć, że nie jest ze mną bo 'fajnie wyglądam’ jak to miało większożć moich kolegów w LO

    poza tym do tym przez własne dożwiadczenia nie oceniam innych ludzi po wyglądzie i powiem więcej – ludzie żrednio atrakcyjni – według trendów panujących obecnie – są dużo bardziej szczerzy, otwarci, są po prostu sobą! cenie to w nich bardzo, a patrzyć nie mogę na wytapetowane lachy, i wykremowanych modeli którzy na każdym kroku grają kozaków :/

    oczywiżcie nie krytykuje tym samym pięknych osób, bo wiem że są ładni, atrakcyjni i na zewnątrz i w żrodku.

    dlatego nie przejmuj się opinią innych i bądź sobą 🙂 a na pewno życie Ci to wynagrodzi

    katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    A może po prostu byli zazdrożni dlatego tak pisali. Sama mówisz, że na portalu umieszczałaż zdjęcia. Może zobaczyli, że są fajne i chcieli Cię zniechęcić do dalszego ich wstawiania antypatycznymi komentarzami.

    Jak tacy są w wredni daj sobie z nimi spokój. Wkręć się w inny portal społecznożciowy, rodzinny albo taki dotyczący wymiany zdjęć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przez pewien portal wpadłam w depresje"

Przewiń na górę