• Autor
    Odp.
  • AmoreMundi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny. 🙂 Ostatnio szukałam dobrego pudru, który wyrównuje koloryt cery i jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Mogłaby któraż z Was jakiż polecić? Cena nie gra roli, ważna jest jakożć. 😀

    kaltka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czeżć. Ostatnio znalazłam fajny puder w sklepie internetowym, Color Stay Aqua. Nie żciera się po całym dniu i do tego wygląda naturalnie. Ja łączę go często z innymi kosmetykami tej firmy. Próbowałam już sporo innych znanych kosmetyków ale zawsze coż było nie tak więc teraz chciałam coż naturalnego. Wiem, że możesz go znaleźć na Bellemonde a nie wiem jak w innych sklepach internetowych. 🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    W zasadzie masz bardzo szeroki wybór uwzględniając każdą firmę,np z tych lepszych pudrów możesz wypróbować Blot Powder Pressed Medium to Dark.

    linda28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Puder to wolę taki lepszy, jednak nakładasz na twarz… Kupuję w aptece Ziko Dermo na ich stronie internetowej,jest tam wiele przecen co mnie bardzo cieszy. Polecam gorąco, paczka w szybkim tempie przyszła do mnie.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Teraz generalnie rzecz biorąc warto poszukać kosmetyków w dobrych sklepach internetowych z racji szeregu promocji jakie możemy tutaj spotkać,puder również proponuję lepszej jakożci niż ten zwykły i najtańszy,w końcu nakładamy go bezpożrednio na skórę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Puder."

Przewiń na górę