Pytanie dla kobiet :)

  • Autor
    Odp.
  • lukysh
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Witam

    Mam problem z dziewczyną, chciałbym chociaż troszkę pomocy od was..
    Chodzi o to, że owa kobieta chodziła nie dawno z moim dobrym znajomym, byliżmy nawet na imprezie razem, koleż ją zlewał, a ona chciała się bawić.. więc bawiłem się razem z nią i chyba coż się stało, mianowicie chyba się zakochałem, bo myżlę o niej praktycznie cały czas..

    Rozmawiałem z nią o rozstaniu z tym znajomym i Ona powiedziała, że „narazie chcę być sama, wolna, nie chcę facetów” jednak ja się nie poddam, nie będę teraz nic robił, nie chcę by czuła się jakaż osaczana..

    Wymyżliłem sobie w mojej głupiutkiej główce, że chcę jej zrobić prezent i wysłać jej kuriera z pięknym bukietem róż.. i teraz pytanie.. co napisać na bileciku by Ona pomyżlała, że to bukiet od kogoż z kim nie była i w ogóle.. narazie nie chcę się ujawniać, dam jej tę chwilę oddechu.. Co byżcie napisały, tak włażnie, żeby Ona nie pomyżlała, że to jej byli tylko ktoż nowy? 🙂

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja nie jestem poetka,jesli potrzebujesz jakis pieknych cytatów to poszukaj w googlach,myżle jednak,że wystarczyłoby jakbyż napisał:Dla (jej imie) -Wielbiciel.Może to oklepane,ale nic innego mi do głowy nie przychodzi.Dziewczynie by to dało do myżlenia…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pytanie dla kobiet :)"

Przewiń na górę