>>> Pytanie do wszystkich :) <<<

  • Autor
    Odp.
  • najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Hej chciałem poruszyć temat rodzeństwa. Zastanawiam się czy jesteżcie zadowoleni z waszej obecnej sytuacji w tym względzie. Prosiłbym tylko o kierowanie się ogólnym odczuciem a nie chwilowym humorem.

    Ja osobiżcie mam brata i dobrze się z nim dogaduje. Czasem też wyobrażam sobie jakby to było mieć siostrę i gdyby warunki finansowe na to pozwalały to nie miałbym nic przeciwko. Wszelkie inne opcje (Czytaj więcej niż 2 rodzeństwa albo kolejny brat) totalnie jednak odpadają.

    Ciekaw jestem jak wy to widzicie 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja mam brata.Więcej mi nie potrzeba,bo jeszcze przestałabym być najukochańszą córcią i dopiero by było 😉 Miałam mieć bliźniaka,ale niestety nie wyszło…może to i lepiej,bo żwiat nie jest gotowy na podwójną dawkę mnie 😆
    A z moim bratem dogaduje się nieźle.Wiadomo,ze miewamy gorsze dni,ale to chyba nie jest nic dziwnego.Nietsety mam syndrom młodszego rodzeństwa,co jest powodem wielu konfliktów między nami… ale wiem,ze na mojego brata zawsze mogę liczyć 🙂

    samyczyk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja nie mam rodzenstwa w domu, wiec mieszkam sam, tz z rodzicami ale rodzice to juz inna epoka, wiec jest sie samemu ze sobą

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Samyczyk też byłem ciekaw jak widzą tą sprawę jedynacy. Większożć raczej narzeka na to, że nie ma rodzeństwa ale ja np wiele razy chciałem być jedynakiem. W sumie to odpowiada mi ta sytuacja dlatego, że mam inteligentnego brata ale jak widzę inne rodzeństwa i wyobrażę sobie że tak miało by być u mnie to ja dziękuję.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Ja jestem jedynaczką i nigdy nie brakowało mi rodzeństwa. Miałam dużo koleżanek i kolegów, więc towarzystwo zawsze miałam. No i ta najukochańsza córka rodziców 🙂

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Mam dwie starsze siostry i myżlę, że rodzeństwo to skarb. Trudno go docenić, czy też użwiadomić sobie co się traci, gdy jest się jedynym dzieckiem.

    Moje siostry miały spory wpływ na moje wychowanie i nastawienie do życia, poza tym pomimo że mieszkają całkiem daleko, i mają swoje rodziny, mamy bardzo bliski kontakt.

    Podejrzewam, że fakt, że zostałem wychowany głównie przez trzy kobiety, ma rownież wpływ na moje obecne relacje z kobietami, sposób podejżcia do nich i oczekiwania:)

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    mam starszego brata i kiedyż było super, mieliżmy super kontakt i zaszwe mogliżmy na siebie liczyć.
    teraz on ma rodzinę, ja pracuję nad tym aby ją mieć i… efekt jest taki, że w ogóle nie mamy czasu nawet na pogaduchy… ale sądzę że nadal możemy na sibie liczyć 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " >>> Pytanie do wszystkich :) <<<"

Przewiń na górę