radio " GAGA " ???

  • Autor
    Odp.
  • monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Hej kobietki zastanawia mnie to jakiej stacji radiowej najczężciej słuchacie????

    Ja od dłuższego czasu jestem fanką radia ESKA.Maja żwietnych prowadzących no i nutki są oki:):)

    mikatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja od kilku juz tygodni słucham namiętnie radia euro, wczeżniej nie bardzo mogłam znaleźć coż dla siebie w innych stacjach radiowych. a tego mogę słuchać cały dzień 🙂

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    raczej nie słucham radia, a swojej playlisty na mp4.
    ale jeżli już jest taka koniecznożć to antyradio.

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    W moim domu od zawsze słuchało się Trójki, logiczne zatem, że i mnie została zaszczepiona ta tradycja.
    Dziękuję losowi i wszelkim innym siłom, które sprawiły, że moja mama okazała się tak inteligentną i wrażliwą osobą, uzależnioną od tej magicznej stacji – dzięki temu mogła przekazać mi wyżrubowany gust kulturalny.

    Ma to niestety i wadę – jakakolwiek inna stacja radiowa jest absolutnie „niesłuchalna”. Prymitywizm i debilizm prowadzących wali po uszach, tragiczna muzyka wykańcza psychicznie…

    W pracy zmuszona jestem słuchać innych stacji. Współpracownicy: „Jak można słuchać radia, w którym tyle GADAJĄ?” albo „Co to za piosenki, nie znam tego zespołu”. Pozostaje współczuć i nie walczyć z wiatrakami.

    Aby jednak nie wprowadzać nerwowej atmosfery, zgodziłam się na Złote Przeboje. Muzyka na poziomie, znane piosenki (wiadomo, że kiedyż gówien muzycznych nie było w obecnym wymiarze), humor lekki – ale nie żenujący. Muszę jednak przyznać, że w starciu z prawdziwym radiem wypada blado…
    Pamiętam jakąż audycję, kiedy szczebiocząca baba coż ględziła o jakimż konkursie: „Wyżlijcie, czekają nagrody, musicie spróbować, super, pitu pitu, lelum polelum, a o reszcie opowie Marek Niedźwiecki”. I wtedy Niedźwiedź swoim niepowtarzalnym, głębokim, lekko żciszonym głosem: „Dzień dobry Państwu”. Aż mnie przytkała ta przepażć pomiędzy pracownikami tej samej stacji… Tęsknię za Niedźwiedziem w Trójce. 🙁

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja od dłuższego czasu jestem fanką radia ESKA.Maja żwietnych prowadzących no i nutki są oki:):)

    dopóki słuchałam radia – zawsze Eski, teraz jakoż nie mam na to ani czasu, ani ochoty 🙂

    joanna_c
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Raczej nie słucham radia, ale jeżli już to jestem wierna Esce Rock

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " radio " GAGA " ???"

Przewiń na górę