Rajstopy ciepłe na zimę dla mężczyzny

  • Autor
    Odp.
  • artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam. Mam pytanie.
    Jakie polecacie rajstopy ciepłe na zimę?
    Chodzi mi o takie, które by się nie „zsuwały” i nadawały się do sportów zimowych ? Kupiłem gatty 80DEN, ale niestety nie nadają się, bo strasznie opadają?

    Pozdro4 all

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie znam żadnych męskich rajstop i nie chce poznać 😉

    artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Nie znam żadnych męskich rajstop i nie chce poznać 😉

    To po co koleżanko zabierasz głos ? Zażmiecasz tylko forum takimi stwierdzeniami bez sensu, a może nie masz co napisać i po prostu nabijasz sobie ilożci postów na forum ?
    Zadałem konkretne pytanie i chciałbym uzyskać konkretną odpowiedź. Proszę więc o konkretne odpowiedzi.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Alez moja odpowiedz była jak najbardziej na temat,nie rozumiem więc po co sie bulwersujesz.
    Tak nabijam sobie posty,bo liczę na nagrodę w konkursie na największa liczbe postów 🙄 po co zabieram głos? bo to jest forum internetowe, „kolego” 😆

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    rajtuzy?
    chyba są tylko kalesony 🙂

    artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ale mnie włażnie chodzi o rajstopy.

    berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Widziałam takie na intymna.pl, w dziale Dla Niego – są 40 den i 100 den, nawet niedrogie 🙂

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    ale bierz 100, bo w 40 w zimie może Ci być zimno. 🙂

    artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dzięki za info.
    Nawet nie wiedziałem,że takie są 🙂
    Kupuję i jedne i drugie.
    Dam znać, jak się w nich chodzi.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Mi dziż było strasznie zimno w nogi jak czekałam na pociag.Chyba jutro wskoczę w jakież rajtuzy.Wcale sie facetom nie dziwie,ze tez czegos takiego szukaja.Lepiej założyc na mróz niż się przeziębić.

    artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Mi dziż było strasznie zimno w nogi jak czekałam na pociag.Chyba jutro wskoczę w jakież rajtuzy.Wcale sie facetom nie dziwie,ze tez czegos takiego szukaja.Lepiej założyc na mróz niż się przeziębić.

    Masz rację mróz jest duży i żeby tak chodzić, to trzeba mieć coż ciepłego na nogach.
    A te rajstopki już zamówiłem i podobno w piątek mają do mnie przyjżć 🙂
    Ale te 40 DEN, to chyba będą za cienie na taki mróż.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    A może coż takiego jak getry i legginsy?Cienkie,obcisłe,myżlę,ze by się sprawdziły na te zimniejsze dni.

    U mnie wczoraj było -20 stopni i mój chłopak mówił,że mu włosy na nogach zesztywniały na tym mrozie.Brzmi zabawnie,ale współczuje mu.Ja wskakuje w grube rajstopy i jest ok.

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    [usunięto_link]

    ale co złego jest w kalesonach? chyba są jakież kalesony elastyczne, przylegające do ciała, specjalne do sportu, zatrzymujące temperaturę itp? Chyba że chodzi o to, że rajstopy są też na stopy :/

    Osobiżcie nie lubię rajstop, są sztuczne i gryzą ehh. Mam długi płaszcz i oficerki, to w zupełnożci wystarcza. A na wielkie mrozy, na jakąż przechadzkę pod spodnie zakładam włażnie jakież getry. Uważam że są dużo lepsze, nie gryzą i nie sięgają po pachy :).

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    NIGDY nie wkladam nic pod spodnie niezaleznie od temperatury. na szczescie tu, gdzie teraz mieszkam nie ma prawdziwej zimy: min 3 stopnie. raczej wyglada mi to na przedwiosnie.

    facetom polecam ploarowe kalesonki z decatlonu-swietne na narty.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    NIGDY nie wkladam nic pod spodnie niezaleznie od temperatury.

    Nic?Oj nieładnie tak bez gatek chodzić 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rajstopy ciepłe na zimę dla mężczyzny"

Przewiń na górę