• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    NIGDY nie wkladam nic pod spodnie niezaleznie od temperatury.

    Nic?Oj nieładnie tak bez gatek chodzić 😆

    to sie dziecko usmialo…

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    NIGDY nie wkladam nic pod spodnie niezaleznie od temperatury.

    DLaczego? Nigdy nie wrzucisz jakichż rajstopek ani getrów na tylek? Przecież spodnie nie dają odpowiedniego zabezpieczenia. Tym bardziej jeżli nosi się stringi.

    Ja zimą pożwięcam się czasem i rezygnuję ze stringów, gdy np wychodzę na mroźny spacer.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    NIGDY nie wkladam nic pod spodnie niezaleznie od temperatury.

    DLaczego? Nigdy nie wrzucisz jakichż rajstopek ani getrów na tylek? Przecież spodnie nie dają odpowiedniego zabezpieczenia. Tym bardziej jeżli nosi się stringi.

    Ja zimą pożwięcam się czasem i rezygnuję ze stringów, gdy np wychodzę na mroźny spacer.

    nigdy. nawet jak jest minus 20 nie wladam pod spodnie zadnych tego typu gadzetow i to od wczesnych lat dziecinstwa-odkad tylko pozwolono mi o tym decydowac. po prostu tego nienawidze i juz.

    wyjatek to spodnie narciarskie, ale wtedy nosze polarowe dresy, wiec przejdzie.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    nie znam się na rajtkach męskich. polecam mimo wszystko bieliznę termiczną. jak zainwestujesz w Devolda z serii Expediton żaden mróz nie będzie ci straszny. albo inną bieliznę z wełną merynoską. poczytaj zresztą na którymż z forów bardziej zorientowanych.

    artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam ponownie,
    Przyszły domnie jużte rajstopy męskie.
    Wyglądają całkiem tak samo jak damskie, z tym że mają rozporek 🙂
    100 DEN są bardzo ciepłe i są bardzo elastyczne. Fantastycznie się rozciągają w każdą stronę i bardzo mocno przylegają do nogi.
    40 Den są cieńsze, mają tzw. czężć majteczkową i oczywiżcie rozporek, ale po założeniu widać na stropie, że ma się na sobie cienkie rajstopy. Według mnie są akurat na taką porę jak teraz.
    Trochę mi głupio w rajstopach chodzić, tym bardziej, że na stopie widać przeźroczysty materiał i przeżwitują palce.
    Poszedłem tak do mojej dziewczyny, zobaczyć co powie.
    Akurat było u niej parę koleżanek. Krępowałem się wejżć.
    Od razu po zdjęciu zauważyła , że jestem w rajstopach (było małe uha hah ha:). Po wytłumaczeniu co to są za rajstopy wszytko ok.
    Dziewczynom się spodobały (musiałem pokazać jak rozporek wygląda 🙂
    Moje powiedziała, że jak mi wygodnie to mogę sobie w rajtach chodzić nawet damskich, a jej się nawet to podoba.
    Na podsumowanie powiem, że są bardzo wygodne.
    A jak tak się siedzi w pomieszczeniu, później wychodzi na dwór i z powrotem gdzież w domu, to niestety kalesony są za ciepłe, można się ugotować.
    Zobaczę, może zostanę przy rajstopkach ?

    Poro 4 all
    Artur

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    A ja włażnie w rajtkach nie znoszę tego, że jak wchodzę z zimnego do ciepłego to okropnie mnie gryzą 👿 i sięgają po pachy. Dlatego używam tylko w ekstremalnych sytuacjach. I myżlę, że kalesony powinny byc lepsze bo są bawełniane.

    Hmm…
    Czy znacie jakąż damską wersję kalesonów??….. 😀 😀 😀

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Czy znacie jakąż damską wersję kalesonów??….. 😀 😀 😀

    Może to rzeczywiżcie żmiesznie brzmi, ale kalesony byłyby o wiele wygodniejsze. Rzeczywiżcie nogi w rajstopach strasznie swędzą. Też tego nienawidze i zakładam gdy jest na prawdę masakrycznie zimno i wybieram się na jakiż spacer.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    To polecam Wam dziewczyny legginsy cienkie bawełniane.

    artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A ja chyba zostanę przy rajstopach.
    Dla mnie bardzo fajne uczucie na nogach. Chyba dlatego, że nigdy przedtem w cienkich, tak mocno przylegających do nogi, rajstopach nie chodziłem.
    A moja dziewczyna nie ma nic przeciwko temu, a nawet namawia mnie żebym, jak jest zimno miał coż na nogach pod spodniami.
    Na internecie znalazłem też rajstopy męskie tej samej firmy lida 20 DEN, ale chyna za cienkie na zimę (na jesień i wiosnę pod spodnie chyba mogą być). Stwierdziłem, że je tez sobie kupię.

    Pozdrowienia dla wszystkich z forum

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    a po co Ci na wiosnę i jesień rajstopy? ;>
    aż taki zmarzluch z Ciebie?

    artur_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    a po co Ci na wiosnę i jesień rajstopy? ;>
    aż taki zmarzluch z Ciebie?

    No wiesz. Wiosną też potrafi być zimno, szczególnie jak się co trochę wychodzi na dwór, a potem z porotem dopomieszczenia, a będąc np w kalesonach to może strasznie człowiekowi „dogrzać” w domu 🙂
    Więc myżlę, że może rajstopki takie 20DEN byłyby ok 🙂

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Hmm…
    Czy znacie jakąż damską wersję kalesonów??….. 😀 😀 😀

    Gdzież wyżej pisałam o bieliźnie termoaktywnej, ta przybiera formę kalesonów. Również damskich. Nie gryzie, nie widać na stopach rajtek, Do tego ciepła i „oddychająca”. świetny wynalazek.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rajstopy ciepłe na zimę dla mężczyzny"

Przewiń na górę