Rock-n-Roll ?????????????

  • Autor
    Odp.
  • Ksenon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Rock-n-Roll, punk-n-roll, Oi, surf, rockabily, psychobilly, irlandzka nuta itp……

    czy któras z miłych Pań spotkała sie kiedys z czyms takim, odwiedziła jakis koncercik przy kapeli na żywca, która nie gra do kotleta tylko do potańcówki, czy zazwyczaj preferujecie disco i muzyke klubową ??

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ech ja to jak mialam 16 lat zaczelam jezdzic na rockowe koncerty szczególnie w krakowie , woodstock… Glownie sluchalam punka, lubialam pogo, piwo i dobra zabawe 😉 Teraz juz coraz mniej slucham takowej muzy. Wole reggae, ale takie żywsze reggae 😉
    Jednak czasem wracam do tej muzy i lubie sobie posluchac 😀

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ja słucham muzyki rockowej, a także cięższej, uwielbiam klimaty woodstockowe. 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    spoko rokoko ale na woodstocku tego nie graja także widac ze nie wiecie chyba co to jest np. psychobilly czy rockabilly
    jeżeli chodzi o woodstock i panka to wiadomo anarcho punk i nic innego tam nie gra same tuzy niby polskiej sceny (farben lehre czy jakos tak co graja z playbacku w tv4) – oczywiscie nie mam zamiaru nikogo obrazac poprostu tak jest ale wazne jest pytanie czy któras z forumowiczek miała stycznosc z czyms innym niz tylko to co nam serwuje owsiak

    musze chyba sprecyzować

    pytam o konkretne wypady np na cos takiego jak jakis koncercik psychobilly w Radiu Luxemburg na Górczewskiej w Wawie.

    dziekuje za odp. i pozdrawiam

    Ksenon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    sorki zapomniałem sie zalogowac dlatego jestem gosciem

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie cierpie rocka,metalu,disco polo i polskiej muzyki,ale rock’n’rolla bym sobie podylala! :))) 😀

    kasia20068
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    a ja lubie rocka, punk rocka, buesa i od czasu do czasu coż cięższego:)

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    rock and roll to jest to 🙂
    przy okazji: zna ktoż tytuły utworow typu twist, rock and roll ?

    Lily_Priscilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja lubię! 🙂 świetnie się bawię przy rock and rollu z ery Beatlesów, lubię też potańczyć też przy Queen… i rythm’n’bluesie 🙂

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    ja uwielbiam taka muzyke (mniej popularna) w ktorej o cos chodzi.. rock, reagge, poezja spiewana, szanty, punk-rock, metal, muzyka gitarowa ogolnie rzecz biorac. Sama czasem cos tam pobrzdekam ;]

    xadria
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Lubie słuchac rock&roll a ostatnio wpadło mi w ucho :”Be my little baybe”, lubie takze ”Lucillę” czy remix Presley’a ”Little more conversation”

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Popieram, ten remix jest żwietny, dużo lepszy od oryginału.. 🙂

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    ja uwielbiam punk rock 😀 pidzame, zielone żabki kultura bardzo dobry kawałek 😀 a z rocka stare chiciory, nowych jakoż nie trawię, większożć jest strasznie komercyjna, a w końcu to muzyka alternatywna

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rock-n-Roll ?????????????"

Przewiń na górę