Rolki zamiast biegania

  • Autor
    Odp.
  • lainlog
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Szukałam działu Fitness ale koniec końców chyba to jest najlepsze miejsce 🙂

    przyjaciółka jeździ na rolkach i intereesuje się szeroko rozumianym zdrowiem itp 🙂 i opublikowała na blogu taki post o jeździe na rolkach 🙂 może kogoż zainteresuje 🙂

    Rolki zamiast biegania 🙂 [usunięto_link]

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    mnie interesuje, czy sa jakies szkoly jazdy na rolkach?? bo dla mnei to wyglada jak czarna magia i chyba nigdy tego sama nie opanuje:(

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mnie interesuje, czy sa jakies szkoly jazdy na rolkach?? bo dla mnei to wyglada jak czarna magia i chyba nigdy tego sama nie opanuje:(

    najtrudniejszy pierwszy kroka, a w zasadzie rol:-) pozniej jakos pojdzie. pamietaj o ochraniaczach, pierwsze co, to opanuj umiejetnosc hamowania. bedzie dobrze.

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja uwielbiam jezdzic na rolkach jezdze codziennie po 2 godziny:)

    ania.k
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    gdybym ja nie jeździła na rolkach nie wyglądała bym tak jak teraz. Codziennie jeżdżę na rolkach gdy wracam z pracy czy jadę do pracy. Codziennie na jadzę na rolkach pożwięcam chociaż 3 godzinki ale dla osoby aktywnej fizycznie nie jest to żeden problem bo codziennie jeszcze biegam i ćwiczę 3 godziny na siłowni oraz stosuje dzietę żródziemniomorską. :]]

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jazda na rolakach jest suuperr:D ale niestety oddałam swoje rolki kuzynce:/ żaluje teraz bardzo

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    rolki, fajowa sprawa…czuję sie dzieckiem jak jeżdże…

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    no ja zaczelam:) wywalilam sie dwa razy i jezdze za reke z moim chlopakiem, wiec wygladam pokracznie nieco, ale pewnie za jakies trzy lata zaczne samodzielnie i powoli poruszac sie na tym ustrojstwie;P

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Ja tez rolki polecam żwietna rzecz by się odprężyć.odpocząć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rolki zamiast biegania"

Przewiń na górę