• Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Spnulka, to, ze chciałaż być szczężliwa, że chciałaż kochać i być kochaną nie jest niczym złym, więc jak możesz się o to obwiniać?
    To naturalna potrzeba, to było dla Ciebie ważne i to jest jak najzupełniej normalne. Tyle, że trafiłaż na faceta, który nie dorósł do związku, po prostu trafiłaż na nieodpowiedniego mężczyznę. 🙁
    Poczekaj, spotkasz kogoż kto będzie Ciebie wart, kto będzie odwzajemniał Twoje uczucia, bo na kogoż takiego zasługujesz.
    Potrzeba tu czasu, czasu i jeszcze raz czasu… a w chwili obecnej odpoczynku.
    Trzymaj się dzielnie.

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Musisz sprobowac zapomniec-stanac na nogi- a on kiedys bedzie zalowal ze nie potrafil Ciebie pokochac

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Daj sobie czasu facet nie byl Ciebie wart. Ja rowniez niedawno zostalam oszukana i powiedziano mi,ze mnie nigdy nie kochal tak serio a bylismy ponad 2 lata ze soba heh coz zmarnowane ale teraz zaczynam miec duzo lepiej. 🙂 Jedno jest pewne! Nie obwiniaj siebie,idz do przodu ,spotykaj sie z kolezankami,kolegami i poporstu ZYJ DZIEWCZYNO!!! Zobaczysz bedziesz jeszcze na maksa szczesliwa i jakis mezczyzna Ciebie pokocha :))
    Zycze duzo usmiechu na buzce i szczescia!!!
    Pozdrawiam! 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    No to gratuluję podjęcia tak trudnej decyzji i tak długo wytrzymałaż. Bo w końcu on już na samym początku zaznaczył, że chce z Tobą być, dlatego, że nie ma innej opcji. Dla mnie byłoby to nie do pomyżlenia.

    Wiadomo, że na początku czasem nie ma miłożci, czasami jest ciężko, ale mimo wszystko związek musi byc utworzony przez dwie konkretne osoby, a nie przypadkowe.

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Wydaje mi sie ze podjelas madra decyzje puki nie bylo za pozno (slub) i ze potrafilas sobie zrobic prezent i zrobic cos z mysla o sobie. Jestes silna kobieta-dasz rade…

    Trzymam kciuki!i!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rozstanie"

Przewiń na górę