• Autor
    Odp.
  • Oledzka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    po porodzie zostały mi okropniaste rozstępy na brzuchy i bokach.. skóra nie rozciągneła się tak bardzo, jak zgubie tłuszczyk to będzie ok, ale pionowe pasy zostaną…
    znacie może jakież preparaty ktore je wybielą, zmniejszą? kupiłam sobie w aptece mażć o nazwie CEPAN ktora wspomaga gojenie i wybiela blizny(podobno), ale straszliwie żmierdzi cebulą…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    cepan nie pomoze na rozstepy.

    juz raczej szukalabym czegos wsrod preparatow mustelli.
    ale: na biale paski nic juz nie pomoze. z czerwonymi jeszcze mozna walczyc.

    Oledzka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    jeszcze nie zblakły, dlatego staram się jakoż je zredukować puki są, że się tak wyrażę „żwieże”

    no naczytałam się o tej musteli dużo ale nie jest to tani kosmetyk więc chciałam dowiedzieć się czy działa.

    marlenaxxx
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja także mam rozstępy tyle że białe i nie wiem co zrobić, zeby się ich pozbyć… Najgorsze są uda… Wstydzę się ubierać krótkie spodenki lub spódnice bo widać mi te okropne blizny….. Podobno są jakież kremy na rozstępy stosowałam z AVON-u ale nie za wiele pomogło 🙁

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    a może dietą spróbowac je zredukować? słyszałam,że picie wody pomaga…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    nie ma rady na rozstępy, to jest coż z czym się trzeba pogodzić. Można schudnąć, wtedy będą mniej widoczne, można tez zamaskować je tatuażem – to ostatnie jest chyba najskuteczniejsze 🙂

    McMiodek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jest też jeszcze jeden zabieg, który pomoże zmniejszyc widocznosć rozstepów. Mikrodermabrazja u kosmetyczki. Potrzebne jest kilka serii zabiegów, zeby efekt był widoczny.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Kwasy też likwidują rozstepy, ale to te 50% i to tylko w gabinecie kosmetycznym.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Równiez mam rozstępy-w okolicach pożladków.Nie wiem czemu.Jestem szczupła,nie odchudzałam sie ostatnimi czasy,nie przytyłam…nie rozumiem… 😕 mam taki preparat wyszczuplający oraz na rozstępy.Wiem,ze moich(choć sa małe) nie zniweluje,ale zapobiega powstawaniu nowych.A co najlepsze,po tygodniu stosowania ujędrniły mi sie moje „boczki” i pożladki 😀

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja tak samo jestem szczupła, moja waga zbytnio sie nie waha, a mam rozstepy na piersiach. Strasznie je to szpeci:/
    Moja skóra widocznie jest malo elastyczna, boje się co bedzie po ciaży… 😯

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Stosowałyżcie kosmetyki eveline ? pomagają?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jeżki komuż tworzą się rozstępy pomimo tego,że nie przebył włażnie ciąży,nie miał znacznej zmiany wagi (wszytsko jedno czy przytył czy schudł) tak jak sytuacja opisana przez Warngirl kiedy to rozstępy powstają nie wiadomo z czego to oznacza to zbyt małą zawartożć kolagenu w skórze-nie jest ona tak napięta jak powinna być… Żeby temu zapobiegać trzeba masować skórę,smarować ujędrniającymi preparatami,zmodyfikować dietę-jednym słowem zrobić wszystko aby skóra była naj najbardziej jędrna i napięta! Sa też specjalne suplementy diety,które w tym pomagają…
    A na rozstępy już istniejące oraz blizny polecam krem z macicy masy perłowej No Scar-znacznie zredukował moje dosyc spore blizny…

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Ile kosztuje ten No Scar i gdzie go można dostać? Kupiłaż go w Krakowie?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Tak w Krakowie-normalnie w aptece! Nie pamiętam już ile zapłaciłam ale nie dużo,wręcz przeciwnie! Na allegro widziłam słoiczek 30 ml za około 22zł-wiem,że to nie duze opakowanie-ja np smarowalam tylko blizny więc mi wystarczyło,do rozstępów na większej powierzchni np całe pożladki czy uda to już trochę kosztowniej… są większe opakowanie w lepszych,korzystniejszych cenach też!

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Super, dzieki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rozstępy-moja zmora"

Przewiń na górę