rzetelne e-księgarnie.

  • Autor
    Odp.
  • lukmol26
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jestem mamą dwójki dzieci, ale też czytelniczka książek, zwłaszcza ze względu na podręczniki, ale i też normalne książki, poszukuję e-księgarni? Dobrej i rzetelnej, pozdrawiam.

    NataliaR
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pomożemy i to chętnie, sprawdź sobie czytam.pl, porównaj ceny, jeżli uznasz ze są odpowiednie to powodzenia w zamówieniach, i aby ta piękna sztuka czytania nigdy nie zanikła.

    kasmar
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    a nie lepiej allegro.pl ? nie wszystko jest ale najczężciej jest taniej

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    tez jestem zwolenniczką allegro. bo taniutko mozna dostac ksiazki a do tego przynajmniej niechciane ksiązki nie wylądują w koszu.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    jeżli potrzebuję pojedynczą książkę to allegro jest najtańsze, ale np kilka książek tak jak zestaw podręczników dla syna to kupowałam na merlin.pl, nie tylko pojedyncze sztuki wychodziły mi taniej to nie musiałam płacić za przesyłkę bo przekroczyłam od której wysyłka jest gratis.

    inka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Raczej kupuje stacjonarnie, allegro sporadycznie

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Korzystam najczężciej z merlina,choć raz miałam spore opóźnienie.Korzystam też z allegro i nie miałam złych dożwiadczeń.Otatnio kupiłam w antykwariacie warszawskim i polecam.

    dziubulek0123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja również zamawiam z merlina, wybór spory i u mnie jak dotąd dostawa na czas zawsze

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rzetelne e-księgarnie."

Przewiń na górę