Rzuciłam palenie i co dalej?

  • Autor
    Odp.
  • KamJoaVic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najpierw chciałam się bardzo ładnie przywitać, jako nowa na forum 😀

    No i pytanko. Rzuciłam palenie 2 tyg. temu i dzięki tabexowi znoszę to nieźle jest tylko jeden problem wzdęcia 😳 no i troszkę przytyłam proszę więc wszystkich którzy rzucali palenie o opinie jak to znosił ich organizm i jak sobie z tym poradzić.

    Dziękuję z góry za (p)odpowiedzi.

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Więcej ruchu.

    Organizm zacznie sie teraz odtruwać, czyli smoła zaczyna z ciałka wychodzić.

    Więc wiecej ruchu, wiecej serotoninki – duzo radożci i twórczej pracy to podstawa. Sauna na otwarcie porów, troszke bardziej uważać na żywnożc bo przemiana materii zacznie szaleć.

    Zdrowy seks.

    I trzymam za wszystkich kciuki 😀

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Gratuluję!!!!!
    Ja niestety z tym walczę,nie moga sobie dać rady …
    Pozdrawiam Cię serdecznie i życze powodzonka!!!!

    anka26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    czesc
    a ja nie pale juz od ponad miesiaca i w tym czasie schudlam 5 kg……… przez pierwsze 2 dni pilam tylko wode gdy poczulam glod….zeby skurczyc sobie zoladek… teraz nie jadam chleba… i codziennie cwicze brzuszki…..
    zycze wytrwalosci wam i sobie…..
    pozdrawiam ania

    tulipanek03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam wszystkich.Ja rzucilam palenie prawie 4 miesiace temu dzieki biorezonansowi,swietna sprawa.Nie przewidzialam tego ze pojawia sie tego efekty ubooczne w postaci nerwicy i innych dolegliwosci,ktore jak palilam nie wystepowaly.Nastepnym problemem jest to ze szaleje przemiana materii i tyje,mimo ze nie jem wiecej.Jestem tym przerazona,bo po kolei musze wymieniac ciuszki.Mam nadzieje ze po jakims czasie to dojdzie do normy i waga nie bedzie rosla w takim tempie i nerwica sobie pojdzie,bo to komplikuje moje zycie prywatne i zawodowe.pozdrawiam wszystkich

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Gratulacje.Ja jak rzuciłam palenie to jedyne co czułam przez kolejne tygodnie to okropna zgage nic wiecej.Ale przy pomocy Ranigastu smak po jakims czasie powrócił.Wytrwałosci.

    Carna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    gratuluje tej decyzji!!
    to bardzo mądry krok: przecież papierosy szkodzą sercu; palenie jest najbardziej niebezpiecznym czynnikiem prowadzącym do miażdżycy zawłu serca czy udaru mózgu!
    podobno jak sie rzuci palenie to serce staje sie o 72% zdrowsze!
    polecam ci tez stronę [usunięto_link] tam znajdziesz pełno fajnych porad 🙂

    pozdrawiam

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moj maz nie pali juz 15 miesiecy. przestal po ponad 15 latach.

    przytyl bardzo bo 25 kg ale piwko, pizza robia swoje to tego malo ruchu, ciagle auto, dobra kuchnia zony (moja)

    nie pomagal sobie zadnymi plastrami, pigulkami. rzucil bo chcial i nie pali mimo ze w pracy dzieli pokoj z palaczami nalogowymi (2 paki dziennie)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rzuciłam palenie i co dalej?"

Przewiń na górę