• Autor
    Odp.
  • Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Pod koniec maja poddalem sie zabiegowi przez bioresonans i od tej pory nie pale. Najbardziej polic sie chce po kolacji.

    PaaTal_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Od jak dawna nie palisz? Podaj więcej szczegółów bo zupełnie nic o tym nie piszesz. A tak generalnie to na czym polega ten zabieg? Bo jeżeli ma być szczera to pierwsze o nim słysze.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    No przeciez wszystko napisalem. Nie pale od 27 maja. Przed zabiegiem biorezonansowym trzeba zapalic papierosa. Ten pet wklada sie do pojemnika aparatu. potem zalozono mi jedna elekrode w formie pierscienia na glowe. Na kolano polozono mi 2 plytki gdzie polozylem rece. Kobieta wlaczyla ten aparat i po 15 min. nie bylo juz nalogu. Czuje sie lepiej. Mam lepsza kondycje i lepszy glos do spiewania.

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Dzięki rzuceniu palenia możemy odnieżć w zasadzie same korzyżci,wiec to tylko na plus. A nie napisałeż wszystkiego powyżej lub twój post znikł,ponieważ dopiero teraz znamy sytuację. Widać,ze zabieg działa i tylko to się liczy.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Sam nie wierzylem ze sie uda. Chcialem od razu zrobic termin na powtorke, ale ta pani z biorezonansu, powiedziala, ze ponad 90% ad razu przestaje palic i nie potrzeba powtorki. Taki zabieg kosztuje 100,- zl a powtorka polowa.

    robbssonn96
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja też rzuciłem 😀

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    a jak rzeciles, czy tez przez biorezonans.

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Też rzuciłem, klasycznie. Bez technologii 🙂

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Juz 10 miesiecy nie pale.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Pierwsze słyszę o takim zabiegu, ale jesli Ci pomógł to fajnie. Ale piszesz, że jednak chce Ci sie palic, więc taki zabieg bez silnej woli może nie zdac egzaminu.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Warto byłoby podać szczegóły dotyczące np cen takiego zabiegu bo jeżeli faktycznie jest skuteczny to czemu nie,pytanie tylko czy każdy organizm zareaguje tak samo,bo metod na rzucenie palenia też jest bardzo wiele.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Co do rzucania palenia to wiele przydatnych rad, metod można znaleźć na stronie jakrzucicpalenie.pl. Ja nie palę ponad 2 lata, teraz mój mąż/ jest na tym etapie i na tej stronie szuka wsparcia, siły i motywacji do rzucenia palenia. Na razie dwa tyg.bez papierosa 🙂

    Samira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    hey, ja jeszcze nie do końca rzuciłam….ale jestem na dobrej drodze..:D , tzn bez papierosa było mega źle…nie dożć ze siedziałam nie omal cały czas w lodówce , to jeszcze wszystko tak wkurzało , ze wytrzymywałam kilka dni i znów… :// ….zaczynałam palić…na e – papierosy nawet nie zwracałam uwagi bo myżlałam ze to taki pic… ale.. dostałam od siostry na urodziny .. i w sumie tak , z głupa spróbowałam i powiem wam że.. miazga! po 1.. nie chce mi się już palić czegoż innego..mogę wybierać smaczki :D, jakie tylko zechcę…po 1..na pewno nie szkodzą tak bardzo jak papierosy które.. uszkadzają układu oddechowy, nie wywołują raka!!! a Dym z e- papierosa a mgiełka ..pochodzi ze spalania mieszaniny wody, często gliceryny… i można sobie regulować stopień natężenia nikotyny :D- jestem na dobrej drodze..
    jupi!

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Minelo juz 16 mies. jak nie pale. Zaoszczedzilem juz 7.000,- zl

    patkawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Też rzuciłam rok temu i trzymam się jakoż, ale czasem mam taką ochotę na papierosa, zwłaszcza jak poczuje gdzież ten zapach:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rzucilem palenie"

Przewiń na górę