• Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    nic sie nie martw napewno wszytsko będzie dobrze na pewno się bedziesz moze troszke denerwował ale odłoz je na bok wyluzuj sie i niech CIe poniesie chiwla i nie przejmuj sie tym ze Jestes niedoswiadczony jak dla mnie jakby moj facet był niedoswiadczony nie miało by to zadnej roznicy wiec spokojna głowa

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja przeżyłam swój pierwszy raz z mym obecnym chłopakiem, który był dożwiadczony. Jednak.gdybym miała wybierać wolałabym żeby był prawiczkiem,bo jak czasem pomyżlę,że była jakaż kobieta przede mną to….brrr.
    Chciała bym być jego pierwszą i przeżywać z nim nasz wspólny pierwszy raz.Niestety nie było nam to dane 🙁

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Także nie przejmuj się,głowa do góry,poradzicie sobie 😉 I moim zdaniem większożć kobiet chciało by być tą pierwszą dla swojego mężczyzny.

    I najpierw porozmawiaj z nią a nie do razu wysuwaj wnioski,że ona bedzie zawiedziona,że jesteż n****żwiadczony!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja swoj pierwszy raz mialam z chlopakiem ktory tez robil to pierwszy raz – bo tak chcialam.
    pozniej mialam faceta ktory mial przede mna wiele kobiet i dobrze mi z tym wcale nie jest

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Tez bym wolala niedoswiadczonego 🙂
    Lozko to nie jest konkurs sprawnosci i wybory na najbardziej wycwiczonego faceta wiec don`t worry 😀

    Jolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Nie martw się. Kiedy oboje jesteżcie n****żwiadczeni, to możecie żwietnie poznać jak reaguje każda cząstka Waszego ciała na dotyk. Nauczycie się przy okazji tzw. gry wstępnej. Dożwiadczony partner, który często popisuje się przed partnerką, czego to on nie potrafi, może ją skutecznie onieżmielić lub przestaszyć.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Dożwiadczony partner, który często popisuje się przed partnerką, czego to on nie potrafi, może ją skutecznie onieżmielić lub przestaszyć.

    Dokładnie, zgadzam sie z tym.

    wroska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja jestem 1 powazna dziewczyna mojego chlopaka.on nie mial zielonego pojecia o sexie a ja jestem bardziej doswiadczona i wiem ze troche mu glupio z tego powodu.ale kochamy sie i to jest najwazniejsze i jest cudownie wystarczylo pare wskazowek i jest super:)

    kefasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 234
    • Zapaleniec

    hmmm nie martw sie. Pomysl ze ona ma takie same watpliwosci. Czy bedzie dobra , czy nie zawiedziesz sie na niej…. oboje tego nie robiliscie wiec ona napewno ma takze takie same obawy,. A moze po prostu porozmawiaj? pewnie byłaby to trudna rozmowa ale coz…. mzoe byłoby to najlepsze wyjscie ? pozdrawiam 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    @Sebaa wrote:

    Mam 22lata, moja dziewczyna z którą jestem od około 6miesięcy ma 20.
    Moje wątpliwożci tyczą się tego czy dziewczyny wolą przeżywać swój pierwszy raz z kimż dożwiadczonym?
    Od dożć dawna uważałem że seks powinno się uprawiać z kimż kogo się kocha więc wytrzymałem do teraz.
    Ale nie wiem czy moja dziewczyna nie będzie zawiedziona, bo jednak gdybym miał dożwiadczenie było by zwłaszcza jej łatwiej, wiedział bym co zrobić. Dla niej to też będzie pierwszy raz.

    Spokojnie!Bedzie ok!Bedziesz zarazem i Ty jak i ona zadowoleni! ja osobiscie swoj 1 raz przezylam niedawno z doswiadczonym juz moim obecnym misiakiem i bylo wsopaniale ,jednak znam kumpli co byli dlugo prawiczkami i swoje dziewczyny trafili na normlane dziwiwice i jakos tez sobie proadzili! 😳 😆 😉 Nie przejmuj sie i zoabczysz,ze bedzie si! 😀
    Na wstepie proponuje swieczki,duzo calowania,pieszczot,gre wstepna a nastepnie jak wybeirzecie sobie pozycje to miejscie przy sobie reczniczek badz chusteczki(zwlaszcza dla niej przy 1 razie bo niektore z nas moga krwawic na wskutek przebicia blodny dziewiczej), i poduszke pod posladki bys mial lepsze wejscie.:)
    Powodzenia zycze i trzymajcie sie !!! 😀 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja przeżyłam swój pierwszy raz z mym obecnym chłopakiem, który był dożwiadczony. Jednak.gdybym miała wybierać wolałabym żeby był prawiczkiem,bo jak czasem pomyżlę,że była jakaż kobieta przede mną to….brrr.
    Chciała bym być jego pierwszą i przeżywać z nim nasz wspólny pierwszy raz.Niestety nie było nam to dane 🙁

    No wlasnie… 🙁 Skad to znam… 🙄 Na poczatku tesz glupio mi bylo ,ze ja jego pierwsza nie bylam ,znaczy bylam jego pierwsza dziwica bo poprzednie byly juz „po” ponoc ale mnie to nie interesuje! 👿 Poczatki byly dla mnie ciezkie na mysl,ze inne go kiedys piescily,lizaly itp. 👿 😕 Teraz juz jestem spokojna i jest ok.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    tak to jest z nami kobietami ze wolimy n****żwiadczonych jakos trudno Nam sie pogodzic z mysla ze nasi męzcyzni mogli to kiedys robic z jaka inna kobieta, ale trezeba z tym zyc i pogodzic się

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sam nie wiem."

Przewiń na górę