• Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    jestem prawie od roku sama. muszę powiedzieć, że tj straszne! na nic nie mam ochoty, motywacji do życia. dostałam dwa „kosze” od dwóch facetów. chyba nie umie z nimi postepować, a podobno jestem ładna i fajna.te spotkania z koleżankami nic mi nie dają, bo to nie to samo co obecnożć faceta. a niestety nie mam takiej paczki ludzi z którymi mogłabym biegać po pubach i może kogoż poznawać.chciałabym kochac i byc kochaną!pomocki!!!

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    żadnej pomocy nie będzie…. Miłożć przychodzi niespodziewanie, w momencie w którym nie będziesz o niej nawet myżlala… Teraz jak będziesz rozpaczać napewno nie przyjdzie bo będziesz cały czas przygnąbiona, smutna i zdołowana jej brakiem. Czoło do góry i żyj jakby nic się nie stało. Nie myżl codziennie o tym a zobaczysz że któregoż dnia coż Ci szybciej zabije w sercu na widok nieznajomego i dalsze żcieżki już same Cię poprowadzą 😉

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    wydaje mi się, że Ty masz szczężcie w miłożci! ja nie potrafie byc taka pewna siebie!pewnie dlatego nic mi z facetami nie wychodzi!

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Czy mam szczężcie w miłożci ? Nie wiem. Obecnie jestem singlem. Nie musisz być super pewna siebie. znajdziesz odpowiedniego kandydata 🙂

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Czy mam szczężcie w miłożci ? Nie wiem. Obecnie jestem singlem. Nie musisz być super pewna siebie. znajdziesz odpowiedniego kandydata 🙂

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    mnie przeraża bycie singlem!jeszcze rok temu byłam w super związku i tak było dobrze. mnie poprostu samotnożć zabija!

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    tak samo jak mnie..kiedy o niej myżle. Nie myżl o samotnożci to przestanie Cię ona 'zabijać’

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja też nie potrafię być sama. Kiedy rozstałam sie z moim facetem na 2 miesiące czułam pustkę, stres, brakowało mi najbardziej tego ,że nie mogę się do nikogo przytulić, że nie mam bliskiej osoby

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    dobrze to okreżliłaż. ja też nie potrafię być sama. czyję sie bardzo zagubiona i zdezorientowana. całym motorem mojego zycia jest ta druga połówka. której nie mam…!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samotnożć"

Przewiń na górę