samotożć w tłumie…

  • Autor
    Odp.
  • Isabell8
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie wiem czy się ze mną zgodzicie…ale na współczesne ambitne kobiety jest wywierana jakażÂ dziwna presja… u mnie jest tak, że raczej wiedzie mi się w pracy,…w związku natomiast niekoniecznie…co myżlicie…czy jakażÂ taka ogólna nagonka jest w ogóle potrzebna? czemu mam się źle czuć , że akurat nie mam teraz nikogo… to jest jakież chore… a dodatkowo deprymuje mnie to niepotrzebne i zniechęca do jakichkolwiek działań.. a jak jest w Waszym przypadku???

    gapcio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wOW JESLI chodzi o taki delikatnz temat to z moich doswiadczen zyciowych moge stwierdzic ze zerzywiscie kobiety spelniajace sie zawodowo sz aszesliwe w zwiazkach. Istnieje jednak czesc kobiet ktora sile czerpie z parcy, oddajac sie jej i osiagajac to czego inne nie moga i o czym nie marza nawet mezczyzni. Ja bylam czesto w zwiaykach i niekiedy czulam sie przytloczona. Nie moglam oddychac. Jak tylko rozsatalm sie z facetem 1000 pomyslow wpadlo mi do glowy i odetchnelam. Bylam wolna od komentrzy, zbednych tlumaczen. TEraz jestem z kims ale pracyje wiecej niz ja wiec nie mamz sie kiedy klocic, smucic ani kisic we wlasnym sosie. Praca to chzba dobre wzjscie zebz nei zwariowac. J tez nie popieram tej presji na kobiety samotne….

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem czy się ze mną zgodzicie…ale na współczesne ambitne kobiety jest wywierana jakażÂ dziwna presja… u mnie jest tak, że raczej wiedzie mi się w pracy,…w związku natomiast niekoniecznie…co myżlicie…czy jakażÂ taka ogólna nagonka jest w ogóle potrzebna? czemu mam się źle czuć , że akurat nie mam teraz nikogo… to jest jakież chore… a dodatkowo deprymuje mnie to niepotrzebne i zniechęca do jakichkolwiek działań.. a jak jest w Waszym przypadku???

    Jeżli jesteż szczężliwa nie mając partnera to Twoja sprawa, nie musisz nikomu udowadniać, że nie potrzebujesz mężczyzny:) W moim otoczeniu jest wielu singli, którzy spędzają wspólnie czas z parami:)

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Czasem samotnożć w tłumie jest potrzebna…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Czasem samotnożć w tłumie jest potrzebna…

    może czasem… ale na dłuższą metę niszczy 👿

    chodzi mi o to, że w naszych czasach, wskutek mediów
    cyfrowe tv, kolorowe katalogi, zwłaszcza neta, przez reklamowe wymogi…

    wielu może czuć się cholernie samotnymi, i sam znam takich…
    należy przestać gapić się w coż…

    a zacząć rozglądać się za kimż 😉

    pieszkkaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    mam podobnie…

    BozenkaT
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kazdy w jakis sposob potrzebuje czasem samotnosci, nawet kiedy otaczaja ich kregi znajomych, przyjaciol. Tak jak wyzej napisano, nie patrz w cos tylko za kims.

    supperovaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    samotonosc nie jest taka zla..

    kroolikk4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    samotnożć najbardziej dobija człowiek..

    zzaklinaczkakasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No czasem moze dobic;/

    baDboY
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niestety

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Myślę, że tak się stało, dlatego, że żyjemy w takim świeci, gdzie internet, social media odgrywają wielką rolę w naszym życiu. Dlatego, niekiedy ludzi czują się samotni. Chociaż, niektórym ludzi podoba się być samotnymi. Jeżeli kobiecie podoba się być samotną i żyć pracą, to tak może być. Głównie, żeby człowiek był szczęśliwy. Nie warto żyć stereotypami.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " samotożć w tłumie…"

Przewiń na górę