schudłam 10 kg w 7 tygodni bez efektu 'jojo"

  • Autor
    Odp.
  • tania_mik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    pochwalę się Wam-w ciągu 7 tyg. pozbyłam się 10 kg-zdrowo odzywiając się,bez wiekszych wyrzeczeń,biorąc prodykty firmy Herbalife-której jesyem konsultantką,jesteż ciekawa(y)co to takiego?napisz do mnie a napewno pomoge Ci w Twoim problemie 🙂

    Renulka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    fajna reklama no ale bez przesady…

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    bralas tylko to czy jeszcze jakies suplementy typu cla? slyszalam ze herbalife jest kiepskie..

    asiav01
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    O co chodzi z tym herbalife? nigdy o tym nie słyszałam. czy to jest zdrowe?

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    herbalife to cos w stylu avon czyli rozprowadzanie produktow przez konsultantow a nie przez tradycyjna sprzedaz, generalnie nie wiem jakie efekty daje ale jest bardzo drogie

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    to sa proszki do mieszania koktajli probowalam n ic mi nie dalo.sloiczk ok 120 zl kosztuje w aptece ale nie kazdej. ja polecam tansze a tak samo dzialajace suplementy diet w tabletkach.

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    @Bańka wrote:

    to sa proszki do mieszania koktajli probowalam n ic mi nie dalo.sloiczk ok 120 zl kosztuje w aptece ale nie kazdej. ja polecam tansze a tak samo dzialajace suplementy diet w tabletkach.

    a jakie te suplementy? ost sie o suplementach mowi, ze to roznie dla zdrowia… polec cos, jesli mozesz, proszę.

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    no włażnie co to za suplementy, ja to jeżli chodzi o takie rzeczy to jestem bardzo ostrożna…wolałabym się najpierw skonsultować z dietetykiem ❗

    kinzia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    wkradl sie tu jakis chochlik… po pierwsz W ZADNEJ aptece nie mozna kupic produktow herbalife. po drugie jesli sie bierze produkty a nie wie sie o nic kompletnie nic to napewno nie podzialaja poniewaz trzyeba je dobrac do kazdego indywidualnie. kwestia finansow – moze na poczatku wydaja sie drogie ale przeciez i tak kupujemy jedzenie a te suplementy zastepuja nam posilki wiec czemu nie sprobowac takiego jedzenia. i efekty – sa niesamowite- mozna o nich poczytac na stronie [usunięto_link] a ja wiem z autopsji poniewaz ja je stosuje i moja rodzina i znajomi i klienci. sa w pelni naturalne i wchlaniaja sie w organizmie w 100% a nie tak jak suplementy z apteki w 30%. wiecej info na gg 5334257

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Jakoż mam wątpliwożci, co do działania takich „cudownych preparatów” 🙄 . Gdyby to było takie proste, miliony ludzi na żwiecie nie musiały by sie męczyć z przeróżnymi dietami by być szczupłymi 😉

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    bo herbalife sa tylko u spcjalnych konsultantek moja mam ma jeszcze w szawce kiedyskupila i stoi sloiczek moge oddac:)wstretne sa te napje raz probowalam jedyna dmetoda to jesc mnie pic ziola cwiczyc fajne cwiczenia sa [usunięto_link] ja sobie robie zestaw rano i wieczorem i git no niestety samo nie zniknie:)

    kinzia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    to czy sa wstretne to watpie… zalezy jak je zrobisz …. czy dzialaja to jest udokumentowane i nie kadzy chce sprobowac i w tym problem… dzialac dzialaja bo ja stosuje je sama, pomagam synowi wyciagnac sie z cukrzycy ile sie da i o dziwo udaje mi sie to i moje klientki ktore prowadze nie maja problemu ze schudnieciem – po prostu trzeba wiedziec co i komu mozna podac i w jakich ilosciach! to jest najwazniejsze

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    dzialac dzialaja bo ja stosuje je sama, pomagam synowi wyciagnac sie z cukrzycy ile sie da i o dziwo udaje mi sie to i moje klientki ktore prowadze nie maja problemu ze schudnieciem

    błagam Cię pomagasz dziecku wyjżć z cukrzycy czymż takim ❓ ❗ 😯 w takim razie gratuluję braku zdrowego rozsądku cukrzyca jest chorobą nie stosuje sie przy niej czegoż takiego, wiec oszczędź nam tej taniej reklamy 🙄 🙄 🙄
    Gdyby pomagało nie było by tylu ludzi z nadwagą i otyłożcią a ja nie musiałabym sie produkować dobierając ćwiczenia, na przeciążone stawy i kożci. Dlatego jak chcesz zarobić to może nie na ludziach i ich niewiedzy.

    kinzia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    czym takim to znaczy jakim? moje dziecko jest pod stala opieka lekarza zarowno diabetologa jak i lekarza rodzinnego, jest leczone insulina bo nie mozna inaczej i wspomagane produktami herbalife. wiec porsze nie mow mi ze nie wiem co robuie. to nie sa lekarstwa tylko suplementy ktore wspomagaja oraganizm i nie sa stworzone przez niewiadomo kogo tylko przez wybitnych lekarzy ktorzy dostali nagrody nobla w dziedzinie medycyny…. wie oszczedz sobie takich komentarzy… bo z tego co widze to najwiecej mamj do powiedzenia ci ktorzy nic nie wiedza… wystarczy trosze poczytac co to odzywianie komorkowe i kto pracuje nad tymi suplementami i jak to dziala…. tylko tzreba chciec a nie byc nastawionym anty do tego. dzieki suplememtom moje dzieci sa zdrowsze i organizm jest na tykle silny ze potrafi poradzic sobie zarowno z cukrzyca jak i infekcjami. moje dziecko nie ma wahan poziomu cukru jak do tej pory jak i czuje sie na tyle dobrze ze moge mu zmniejszac ilosci podawanej insuliny – wiec chyba dobrze. czy sie myle? zeby o czyms mowic trzeba cos na ten temat wiedziec

    kinzia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    a jesli chodzi o twoje problemy – jest rozwiazanie sprobuj suplemento a potem mow. na swiecie jest 65 milionow ludzi ktorzy stosuja i sa st udokunentowane rezultaty chcesz poczytaj -www.historie.pl nic prostszego. gdyby ludzie tacy jak ty chociaz wykazali ociupine zainteresowania i sprawdzili zamiast gadali takie zeczy to faktycznie byloby mniej ludzi z nadwaga. ale trzeba chciec sprobowac a nie od razu przekreslac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " schudłam 10 kg w 7 tygodni bez efektu 'jojo""

Przewiń na górę