serwisik z tworczoscia internautow

  • Autor
    Odp.
  • zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    hej, powstal nowy serwisik waznawiadomosc.pl , gdzie mozna umieszczac swoje wiersze, muzyke…pozniej inni to oceniaja i mozna wygrac ciekawe nagrody. skuter miedzy innymi. jesli macie jakies zdjecie godne uwagi, albo piszecie muzyczke to wrzucajcie tam:)

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    może może;). ja troche wierszy w zyciu napisalam, przyznam nieskromnie, ze nawet wzielam udzial w konkursie recytatorskim w domu kultury i wygralam glowna nagrode :D. moze wrzuce, ale dawno nic nie pisalam, a do starych wierszy nie wracam …publicznie:)

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    mniam mniam,sciagnelam sobie ze strony gre na komorke, taka pikantna…seks czy flirt:D. dziwnie sie na mnie dzis w autobusie jeden mezczyzna patrzyl jak sobie gralam 😛

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Hah, no nie dziwota, że się dziwnie patrzył:P Hehe, w ogóle bardzo fajny serwis, podoba mi się ta idea. No i w ogóle, opcja, że już za samo głosowanie ma się szansę na wygraną:)

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Hah, no nie dziwota, że się dziwnie patrzył:P Hehe, w ogóle bardzo fajny serwis, podoba mi się ta idea. No i w ogóle, opcja, że już za samo głosowanie ma się szansę na wygraną:)

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    haha:). dzis czytalam na forum o konkursach, tez tam pisali o tym, spore zainteresowanie jest ;).

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    No nic dziwnego, skoro Vespę można wygrać:). I do tego ta możliwożć zaprezentowania swojej twórczożci w dowolnie wybranym miejscu- dla mnie bomba.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    a ktoras z was jezdzila w ogole na skuterku? wiecie jaka to bajka? moj brat mnie wozil nawet na takim mini scigaczu, z malym silnikiem, ale szybko bylo, troche sie cykalam przyznam szczerze:D. z drugiej strony skuterki bezpieczne sa i sie nie stoi w korkach 😀

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    pare razy nad morzem jezdzilam, mozna bylo wypozyczyc. fajna sprawa. a co do konkursu to ja tam klikalam ostatnio znajomej bo wrzucila tekst piosenki…wygralam kupon na ciuszki 100 zlotowy 😉

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Vespa bardzo fajna sprawa. Z tym, że no trzeba się wysilić, żeby wygrać. Ale co do komfortu i bezpieczeństwa to spokoloko. Nie ma co się bać. Warto powalczyć.

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Gracie dalej? Walka trwa:D Ja się nie mogę doczekac ostatecznego rozstrzygnięcia konkursu- ciekawe kto zdobędzie nagrodę główną.:)

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    no klikam, klikam, glowna nagrode to miejmy nadzieje zgarnie ktos zdolny, bo inaczej nie mialoby sensu takie konkursowanie 😀

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Oj, myżlę, że można spokojnie założyc, że ktoż z naprawdę fajną pracą wygra. Dobre zdjęcia etc mają naprawdę wysokie oceny:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " serwisik z tworczoscia internautow"

Przewiń na górę