• Autor
    Odp.
  • arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wiesz miałam taki sam problem z sińcami pod oczami i opuchnięte miałam oczy bez makijażu też nigdzie nie wychodziłam ale teraz mogę powiedzieć że próbowałam chyba wszystkich kremów jakie są na rynku i znalazłam!! Jest jeden który naprawdę mi to zniwelował teraz wychodzę bez makijażu na ulice i mam komfort że nie ma tych sińców. Jest to krem z serii Dr Irena Eris, Skin Mood, Affini Krem pod oczy SPF 10. wypróbuj go może tobie też pomoże bo mi bardzo pomógł i z czystym sumieniem mogę go polecić dalej.

    A ile ten krem kosztuje? Ja uzywam teraz jakiegos specjalnego na since i nic nie pomaga. Zalamac sie idzie. Mam dosyc tego ,ze musze sie codziennie malowac,bo wstyd wyjsc na ulice z takimi sincami. Jakby mnie ktos pobil:( Stracilam, nadzieje,ze mi cos pomoze.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jesli ktos ma cienie pod oczami, bo taka jego uroda, to zaden krem mu nie pomoze. kremy na geny nie dzialaja.

    ja na swoje uzywam po prostu dobrego korektora: wbrew pozorom na zasinienia najlepszy jest korektor rozswietlajacy w kolorze jasnego fioletu.

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A ile ten krem kosztuje? Ja uzywam teraz jakiegos specjalnego na since i nic nie pomaga. Zalamac sie idzie. Mam dosyc tego ,ze musze sie codziennie malowac,bo wstyd wyjsc na ulice z takimi sincami. Jakby mnie ktos pobil:( Stracilam, nadzieje,ze mi cos pomoze.

    ten krem kosztuje około 55 zł ale polecam abyż poszła do Instytutu Eris tam na pewno coż Ci dobiorą na pewno jakiż zabieg i pewnie krem z prosystemu aby przedłużyć efekt zabiegu 🙂

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    jesli ktos ma cienie pod oczami, bo taka jego uroda, to zaden krem mu nie pomoze. kremy na geny nie dzialaja.

    ja na swoje uzywam po prostu dobrego korektora: wbrew pozorom na zasinienia najlepszy jest korektor rozswietlajacy w kolorze jasnego fioletu.

    popieram, ja mam już taką urodę i nic na to nie poradzę. Obojętnie czy się wyżpię, czy nie, czy jestem przemęczona czy nie, mam te sińce.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Wypełniaczem stosowanym do likwidacji podkrążonych oczu jest kwas hialuronowy. Preparat podany w problematyczne miejsca powoduje nawilżenie skóry.

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Podobno bardzo skuteczna jest także maseczka z ogórków i to domowej roboty,znajoma próbowała i faktycznie udało jej się zredukować since pod oczami,w Twoim przypadku moze być podobnie.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Uroda urodą, zawsze coż można spróbować robić 🙂 też mam skłonnożć do sińców, ale jakoż sobie oeparolem pomagam 😉

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Oeparol na sińce? Zdradź ten sekret 😀

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Szczerze mówiąc i ja chętnie się dowiem. Co masz na myżli – jakiż suplement? A może krem?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja tez chętnie się dowiem, znam ich kremy i suplementy, ale chyba o takim na sińce pod oczami nie słyszałam.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja since ukrywam pod makijazem, inaczej nie da rady. uzywam do tego kredki zoltej z GR, Color Corrector Crayon ktora swietnie kryje, a jej kremowa konsystencja fajnie sie rozprowadza. Kolor nie przebija po nalozeniu podkladu, a problem jest swietnie zatuszowany.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sińce pod oczami:("

Przewiń na górę