• Autor
    Odp.
  • Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Macie już zaplanowaną żlubną fryzurę? Bo ja nie mogę się zdecydować. Mam grube włosy, takie do łopatek i z jednej strony kusi mnie romantyczne upięcie, z drugiej jakież fajnie p****ęte fale. Nie umiem się zdecydować. Może coż doradzicie? Niedługo powinnam znaleźć fryzjera i iżć na próbę, ale jakoż nie mogę się zebrać przez te dylematy…

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    A może jesteż w stanie zamieżcić jakież propozycje, bo pewnie jakież typy już masz , będzie nam łatwiej Ci coż pomoc, ja chętnie 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    U mnie już po wszystkim, co prawda, ale się wypowiem, a co mi tam 😉
    Ja miałam luźne, romantyczne fale, prosto i skromnie, tak mi pasowało do sukienki i oprawy całego wesela (w plenerze). Może warto znaleźć dobrego fryzjera, który Ci doradzi, co pasuje do Twojej twarzy i włosów? Znajdź eksperta, który zna się na rzeczy i spróbuj pójżć bez gotowego planu.

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec
    Dorota123 wrote:
    Może warto znaleźć dobrego fryzjera, który Ci doradzi, co pasuje do Twojej twarzy i włosów? Znajdź eksperta, który zna się na rzeczy i spróbuj pójżć bez gotowego planu.[/quot
    Tu bym się zgodziła – jak pójdziesz do profesjonalisty to ten może mieć inne obiektywne spojrzenie na Twoje włosy i to co może wydawać Ci się nieodpowiednie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie piszesz skąd jesteż ale spróbuj może w sieci salonów Loreal Professionnel. Wiem, że mają dożwiadczenie z takimi ja Ty 😀 – niezdecydowanymi. Poszukaj też ich strony – mają tam nawet fotki żlubnych propozycji
    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Chyba coż źle szukam albo źle wpisuję, bo nie mogę znaleźć. Co to za salony? Czego się po nich włażciwie spodziewać, że je polecasz?

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    No fakt – co loreal to loreal to akurat prawda. Wielkie dzięki! Spróbuję znaleźć kogoż dla siebie i wrócę do was z wrażeniami jak było. 🙂

    akropolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Loreal wcale nie jest dobry

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ślubna fryzura"

Przewiń na górę