żmieszny konkurs :)

  • Autor
    Odp.
  • vader_pan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    koleżanka z pracy wysłała mi link do konkursu, żebym podlała jej choinkę 😀 czego to nie wymyżlą.. ale zaciekawiły mnie nagrody i forma konkursu więc też się zarejestrowałam i proszę znajomych o klikanie..

    np za pierwsze miejsce dostajesz pobyt w SPA dla dwóch osób.. brzmi ciekawie 🙂
    nie będę linkować, ale w google wpiszcie sobie: listonic choinka

    lukaszq369
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Uff, jest masa takich konkursów ;] jak i podobnych.. tylko, ze nie zawsze nagrody wypłacają 😛

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dokładnie. Często organizatorzy „zapominają” o przesłaniu nagród do zwycięzców. Ja tam takim konkursom nie ufam..

    vader_pan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    okazuje się, że konkurs organizuje kolega faceta mojej koleżanki (ale to zakręcone) 🙂 i mogę być pewna swojej nagrody jeżli coż wygram 🙂 nie namawiam oczywiżcie ale spróbować można zwłaszcza, że konkurs trwa do końca stycznia 🙂

    Bogna25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja nigdy nie brałam udziału w takich konkursach, ale teraz juz nie mogę sie oprzec 😉 na stronie rewolucji skyn, jest konkurs unimila na smieszna fote i w sumie nagroda taka, że chyba się skuszę;) nie wiem własnie tylko czy nie jest tylko dla facetów..ale w sumie w regulaminie nie ma żadnego słowa o tym:) [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " żmieszny konkurs :)"

Przewiń na górę