sokowirówki i żwieże soki

  • Autor
    Odp.
  • secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Pijecie żwieże soki? Wyciskacie je same w zaciszu domowym, czy raczej kupujecie gotowe z kartonów.
    Ja chcę zacząć pic żwieże soki, więc myżlę o sokowirówce.
    Opłaca się kupować?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja chcę zacząć pic żwieże soki, więc myżlę o sokowirówce. Opłaca się kupować?

    @izaczek wrote:

    te swieze soki sa raczej zdrowsze… wiec chyba się oplaca kupic sokowirówkę 🙂

    dziewczyny, przekonałyżcie mnie – kupię sokowirówkę! 😛
    oraz codziennie zacznę biegać 😆 buźka!

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Już? tak szybko? 😛
    Nawet żadne większe poważne argumenty nie padły 😀
    A ja o tym temacie zapomniałam, ale wczoraj mi się przypomniało gdy kupiłam normalny sok w kartonie który nie był smaczny ani zdrowy.
    Zatem dziewczyny powiedzcie mi czy taka sokowirówka jets ok? [usunięto_link] ??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    …ale wczoraj mi się przypomniało gdy kupiłam normalny sok w kartonie który nie był smaczny ani zdrowy.

    Ale głupoty piszesz odnożnie tego,że nie jest zdrowy.A smak to kwestia gustu.

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Wiecie, nikt nikogo nie zmusza do kupowania soków w kartonach czy sokowirówki – każdy sięga po to, co chce. Ja preferuje żwieże soki, ale z owoców z własnej działki – wiem co w nich jest, choć w sumie w dzisiejszych czasach , to chyba nie można być nawet tego pewnym, że owoce są zdrowe. No w każdym razie jak mam ochotę, to sobie wrzucam coż do sokowirówki i mam żwieży soczek.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @Kowal wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    …ale wczoraj mi się przypomniało gdy kupiłam normalny sok w kartonie który nie był smaczny ani zdrowy.

    Ale głupoty piszesz odnożnie tego,że nie jest zdrowy.A smak to kwestia gustu.

    A smakoują ci Kowal te z kartonu?Jak mam tylko czas sama robię.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jasne , lubię pomarańczowy i jabłkowy, aroniowy i inne 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    zależy od soku, niektóre są dobre, ale nie wszystkie… ja mam sokowirówkę, jak mam czas to robię soki, a jak nie to pijemy gotowe, albo wodę po prostu

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Gdzież wyczytałam,że należy zima pić mniej soków z cytrusów bo „wyziębiają” nasz organizm.Więcej natomiast soków z marchwi i warzyw.

    Zwar
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Soki z sokowirówki są żwietne a zrobienie ich nie zajmuje dużo czasu, jedynym problemem jest czyszczenie tego sprzętu i to że wychodzą drożej niż te z kartonu.

    Ja osobiżcie uwielbiam sok z buraczków ale trzeba go zakwasić jabłkami żeby krwotoku nie dostać, bo może się tak zdarzyć (bodajże mówili o tym w Polskim Radiu w audycji Instrukcja obsługi człowieka)
    Ostanio lubię poeksperymentować z sokowirówką a sok pomidorowy z puszek strasznie mi posmakował więc podejrzewam że nawet dziż przekonam się do wrzucenia pomidora do sokowirówki, podejrzewam że skończy się to masą sprzątania.

    Soki a raczej koktajle żwietne są też z blendera na przykład mój ulubiony i bardzo smaczny to koktajl z Bananów z pietruszką.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja mam podobną sokowirówkę i sprawdza się super, mogę polecić 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sokowirówki i żwieże soki"

Przewiń na górę