spacer w podciżnieniu

  • Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Czy któraż z Was próbowała tej metody na schudnięcie? jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat. ja nie próbowałam jeszcze ale wiem na jakiej zasadzie to działa. co sądzicie?

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    to trochę makabryczne 🙂

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    jest dobre na cellulit , nie probowalam ale w silowni ktorej cwiczylam stal taki vacu line i wiem mniej wiecej na co jest dobre podobno chudnie sie ale z wody wiec nie jest za dobre natomiast jesli chodzi o cellulit to pomaga ale trzeba dlugo stosowac a to kosztuje.

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jest dobre na cellulit , nie probowalam ale w silowni ktorej cwiczylam stal taki vacu line i wiem mniej wiecej na co jest dobre podobno chudnie sie ale z wody wiec nie jest za dobre natomiast jesli chodzi o cellulit to pomaga ale trzeba dlugo stosowac a to kosztuje.

    moja kolezanka probowala: kosztowne, a z efektami bardzi srednio, ogolnie nie plecam.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    widzę, że opinie są podzielone. może na każdego działa trochę to inaczej. ja słyszałam dużo dobrych opinii raczej.

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    urządzenie nazywa się vaculine studio koszt jednej 30 min wizyty ok 25 zł. Podobno trzeba wykupić karnet na 10 razy to są widoczne efekty. 1 wizytę mam gratis. Po seansie 30 min chudnie się od 0,2 do 0,5 kg. Każdy ma inny organizm to oczywiste,ale powinno pomóc.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    tak podobnie jest w Warszawie 🙂 myżlę, że warto spróbować

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    U mnie w mieżcie też jest to cudo, ale tam trzeba wziąć karnet na 5 razy… i te 5 razy kosztuje ok 150zł… W sumie jeżli mam płacić za odwodnienie, równie dobrze (własciwie to wcale nie dobrze) mogę zrobić to sama. Chyba jednak podziękuję:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " spacer w podciżnieniu"

Przewiń na górę