spodnie skóra ekologiczna

  • Autor
    Odp.
  • latexcat
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    witam sznowne koleżanki
    mam pytanko co sadzicie o obcisłych spodniach z skórki ekologiczneij tak bardzo ze podkreslającej kobiece kształty 😀 wiem z męszczyzni szleją za takim widokiem.
    i co sadzicie o kozakach na szpilce za kolano i do tego jakas miniówa ?
    mam kilka takich spodni i jestm zadowolona ale chcem poznac wasze opinie.
    a jesli któras z was chciała by mieć takie spodnie służe pomocą moge załatwic . 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    po pierwsze nie ubralabym spodi ze skoropodobnych rzeczy, zle mi sie kojazy..
    miniowki i butow na obcasie raczej nie bynajmniej nie w tym wieku.. pozatym jak bym miala juz to ubrac to tylko jak bym szla z facetem – swoim 🙂

    jak bym chciala miec takie spodnie to bym sobie uszyla 😛
    pozatym wolalabym innymi spodniami podkreslic swoje uroki… napewno sie skora 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    może i to jest sexi ale na tym kończy sie chyba dobry smak a zaczyna lekki obyczaj…. bynajmniej mnie tez sie to z jednym kojarzy. Mnie raczej sie takie kreacje nie przydadzą… nie mój styl i nie lubię gapiów 😉

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Szczerze mowiac skoropodobne rzeczy nie bardzo mi sie podobaja,choc mam jedna spodnice.Co do miniowek,raczej ich nie nosze(chyba,ze latem podczas upału)raczej wole spodniczki do kolan.Wydaja mi sie bardziej sexy niz mini,wiecej zakrywaja i budza wieksza fantazje.Ze skorzanych rzeczy to tylko buty:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " spodnie skóra ekologiczna"

Przewiń na górę