Sposób dla samotnych – Bluetooth

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Kilka lat temu jadac trajtkiem marzylam o takiej mozliwosci 😛 teraz juz mi to niepotrzebne 🙂 ale milo ze jest 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    chyba spalilabym sie ze wstydu…

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Dobrze, że mój telefon takowej opcji nie posiada 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ciekawe, aczkolwiek ja bym nie skorzystała z takiego sposobu. 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Trochę żenujące… i niepoważne 😉

    Eternal
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    @Onione wrote:

    Żenada.

    Nie żenada a ciekawa sprawa. Bardzo kreatywne poznanie drugiej osoby. Nie raz jadąc ZTMem do pracy miałem ochotę powiedzieć komuż „Co słychać”, ale nigdy nie miałem zbytnio odwagi… zwłaszcza, że teraz wiele ludzi jeździ z MP3-trójkami w uszach.
    Teraz jeżdżę do pracy samochodem, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że można wykorzystać BlueTooth to czegoż takiego. Niesamowite. 😀

    kiti1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Fajny pomysł! Nie wiem czy starczyłoby mi odwagi, ale z góry podziwiam osoby które sie zdecydują 😀

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    widząc osobę smutną chciałoby się powiedzieć 'nie martw się’ ale czy ktoż się odważy? Taka funkcja w telefonie doskonale się do tego nadaje 🙂

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Muszę wypróbować:)

    choockolaka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    ja jakos we wrzeżniu próbowałam i było naprawdę fajnie, wysłałam po prostu obrazek z usmiechem i napisem „czeżć” telefon „kolegi” zawył na cały tramwaj i zaakceptował plik 🙂 następnego dnia podszedł do mnie na przystanku.
    Numer od kolegi dostałam, ale potem jakoż zeszłam się z moim byłym i kolega poszedł w niepamięc 🙂

    renatta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Może gdybym miała kilkanażcie lat to bym się w to bawiła. jednak teraz jakoż byłoby to dla mnie dziwne i trochę żenujące. Wolę jednak normalne sposoby, by znaleźc miłożc 🙂

    choockolaka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Ja też ogólnie wolę sposoby inne.
    chociaż ten wcale zły nie był – jeżli nie masz weny jak zagadać fajnego faceta, a nie wiesz jak to jak dają to korzystać 3ba 🙂

    Osobiżcie mojego narzeczonego poznałam np w szkole, ale gdyby nie napisal do mnie wtedy na GG w niebanalny sposób i zaprosił na randkę to chyba dalej bylibyżmy tylko przyjaciółmi.

    Technologia daje wiele możliwożci znalezienia interesujących osób – więc czemu nie korzystać – a nóż się w końcu trafi na Tego/ Tą Jedynego/ą 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sposób dla samotnych – Bluetooth"

Przewiń na górę