sposób na odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • martula1
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    I znów kolejna dieta¦ już nie wytrzymuję tego a efektów nie ma¦
    Może któraż z Was coż stosowała, co może polecić?

    Gertrudzia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zdecydowanie polecam ruch! Chodzę od jakiegoż czasu na fitness. Zapisałam się, bo koleżanka poleciła i jestem zadowolona. Po 3 miesiącach zyskąlam nowe ciało ;] Oczywiżcie nie jestem zadowolona, bo po ciąży mam niefajnie pozostałożci, ale i tak jest niebo lepiej.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Jeżli chcesz zdrowo schudnąć to ruch jest nieodzownym tego elementem. Przyda sie każdemu, żeby ciałko było ładne i jędrne.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Trzeba tylko pamiętać, że sam ruch bez odpowiedniej diety nie przyniesie rewelacyjnych efektów. Co z tego jeżli 2 godziny pomęczysz się na siłowni, a później zjesz pizzę i popijesz colą¦ Najlepiej jednoczeżnie p****żć na zdrową dietę i zacząć systematycznie uprawiać jakiż sport. 🙂

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Prosty sposob! codziennie regularnie wieczorem, z tylu lewatywa a z przodu fiutek!

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    polecam dietę dukana ja schudłam naprawdę dużo i generalnie jest mi bardzo dobrze żadnych efektów jo – jo.

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja jakiż czas temu byłam na diecie kważniewskiego, ale szybko od tego odeszłam, bo zupełnie mi nie pasowała. Natomiast po miesiącu regularnego chodzenia na siłownię już widziałam efekty. Więc jak najbardziej polecam ruch, siłownię, bieganie, basen. No a przy tym zacząć jeżć w miarę zdrowe rzeczy, a co istotne, odpużcić sobie „nocne” kolacje. Ostatni posiłek staram się jeżć ok.20 (a chodzę spać po północy).

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    te wszystkie diety cud są bardzo mało skuteczne, na początku się chudnie, a potem niestety kilogramy wracają ze zdwojoną siłą, także moim zdaniem jak już się odchudzać to jedynie pod okiem specjalisty, w Klinice Diety Medlinea dietetyk np. oprócz tego, że ustala dietę, to także pomaga w ułożeniu treningu, a jak zaistnieje potrzeba to można również skorzystać z usług psychologa, także wydaje mi się, że przy takiej opiece schudnięcie stanie się o wiele prostsze

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Co za chamska reklama, w internecie jest mnóstwo wątków dotyczących odchudzania, dlaczego akurat na stronie jakiejż kliniki ma czytać?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Niektórzy na tym forum udają ,że zadają pytania bądź pomagają ,a reklamę wplatają w tekst.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moim zdaniem jak ktoż chce schudnąć to powinien przemyżleć czy wybór diety był dobry. Bo jeżli dieta nie działa, nie widać efektów to chyba coż jest nie tak.
    No i nie można zapominać o ćwiczeniach;)

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja uważam, że najzdrowiej się chudnie, gdy ma się systematycznie ruch. Nawet spacer codzienny. Wystarczy wysiążć wczeżniej z autobusu czy tramwaju i p****żć się. Na pewno nie zaszkodzi. Warto również uregulować posiłki. Jeżć o tych samych porach, 5 posiłków dziennie i ograniczyć słodycze, pić dużo wody mineralnej niegazowanej. Powinno zadziałać.

    gibka80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Tak rano gdy idę do sklepu to zawsze sobie pobiegnę w jedną stronę. Mam jakież 400m odrazu robi się lepiej.

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    no własnie moze zwyczajnie wiecej ruchu?!jakież biegi, brzuszki itp… poza tym zmiana częstotliwożci posiłków?czężciej ale mniej.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i więcej ruchu 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sposób na odchudzanie"

Przewiń na górę