• Autor
    Odp.
  • Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    ja jestem 6 🙂

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    A ja jestem czwórka. Jeden opis pasuje w 100% 😀

    Quote:
    Czwórki wyróżniają się pracowitożcią, solidnożcią i niezawodnożcią. Są ostrożne. Cenią bezpieczeństwo własne i cudze. Nie lubią ryzyka przez co często nie wykorzystują szans jakie się przed nimi malują. Oszczędne w okazywaniu uczuć, ale wierne. Cechuje je wytrwałożć. Posiadają dar uczenia się na błędach. Brak im luzu.

    Wszystko się zgadza-dosłownie.

    Z imienia i nazwiska wyszła 1, lecz opis ma się nijak do mojej osoby.

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja szczężliwa 7 😀 hehe… opis tez może być 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    CZTERY – Czwórka jest jak stół mocno stojący na czterech nogach : stabilna i niewzruszona. Czwórki cieszy ciężka praca. Są praktyczne, przyziemne i godne zaufania, a od skrzydeł wyobraźni wolą logikę i rozum. Sprawdzają się w organizowaniu i przeprowadzaniu różnych projektów. Podobnie jak cykl czterech pór roku, są przewidywalne. Mogą być uparte, podejrzliwe, nadmiernie praktyczne i skłonne do wybuchów gniewu. Konflikty, jakie mogą przytrafić się dwójkom, u czwórek są podwojone.

    Jedyne,co się zgadza to te wybuchy gniewy,konflikty i upór 😉 jestem typem człowieka oderwanego od rzeczywistożci więc porównanie ze stołem jest baaardzo nietrafne w moim przypadku 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    ósemeczka 😀

    Fantazja45
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Co do liczb mistrzowskich 11,22,33 , gdy ich własciciel nie będzie pracował wewnętrznie nad tymi liczbami to nigdy nie będzie mistrzowską liczbą pozstanie jedynie 2,4 i 6

    Tak więc, rozwój wewnętrzny i duchowy wskazany, aby wejsc w odpowiadającą wibrację/poziom liczby mistrzowskiej.

    Pozdrawiam 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sprawdz jaka jestes cyfra?"

Przewiń na górę