Sprawdzacie partnerów/ki ?

  • Autor
    Odp.
  • Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    hej, może nie do końca powinnam o tym pisać, ale jak już tu jestem… interesuje mnie fakt czy sprawdzacie swoich chłopaków, partnerów? Od dłuższego czasu czuje, że oddalamy się od siebie. Ufam mu, ale czuje, że coż jest nie tak.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Faceci są tak skonstruowani, żeby zaspokajać, zaliczyć najwięcej samic i jest to naukowo udowodnione, taka jest natura. Ja sprawdzam sporadycznie telefon (on chyba też mi) i nie mam sobie nic do zarzucenia 😉

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ja też jestem podobnego zdania co brzoskwinia wydaje mi się, że trzeba czasami posprawdzać czy wszystko jest ok i to nie z zawiżci czy nieufnożci, ale z miłożci. W końcu strzeżonego Pan Bóg strzeże. Ja z kolei swojego misia kontroluje czasami spajlogerem, ponieważ wyczytałam, że laptop służy jako narzędzie zdrady. Jest to urządzenie, które monitoruje prace na komputerze robiąc zdjęcia pulpitu itp.

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    nie słyszałam o tym. Jak działa konkretnie? Czy jest to uczciwe? Jak wykryje?

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Bo to z zachodu przyszło, podobno w firmach są dożć popularne takie praktyki. Działa na takiej zasadzie, że robi zdjęcia monitora, czyli jakie strony przegląda z kim pisze itp. Czasowo ustawiasz. Dodatkowo nagrywa dźwięki zewnątrz kompa i zapisuje wystukiwane słowa na klawiaturze. Cały materiał otrzymujesz mailem. Urządzenia nie wykryje, bo działa dyskretnie, nawet mi w serwisie lapków nie wykryli. Czy jest uczciwe?, a czy zdrada jest uczciwa?

    Bellafonte_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Nie sprawdzam. Jak będzie miał zdradzić, zdradzi, sprawdzanie go nie powstrzyma. Zresztą czasami widać, gdy coż złego dzieje się między dwojgiem ludzi. Rozmowy, wspólnie spędzany czas, seks. Chyba, że jest dobrym aktorem? A jak byżcie się czuły wiedząc, że on Was sprawdza??

    meg89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jestem z Moim Mężem 5,5 roku, od 2 lat w małżeństwie. Nigdy w życiu nawet przez myżl mi nie przeszło aby go w jakikolwiek sposób sprawdzić. Ufam mu bezgranicznie i wiem, że nigdy mnie nie zdradzi. I na odwrót.

    francuzkamonia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dokladnie, tez mi nie przyszlo do glowy by go sprawdzac. Zalosne

    rogozinskanetka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To jest zalosne…

    judddassz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    od czasu do czasu nie zaszkodzi..

    dobredobrato
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No co wy, troche zaufania trzeba mieć !!

    ggraczykowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niby po co….

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja jestem mężatka ale od czasu do czasu raz na 3-6 miesięcy zerkam na telefon czy coż jak coż mi nie pasuje 🙁 bo różnie w życiu bywa

    ElkaMops
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Co innego spojrzec w tel od czasu do czasu jak pisze milaneczka a co innego szpiegowac….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sprawdzacie partnerów/ki ?"

Przewiń na górę