sprawdzony peeling

  • Autor
    Odp.
  • Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    sprawdzony peeling do trudnej mieszanej skóry z tendencją do przesuszania

    proszę o podpowiedź!

    lenaogar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zrób sobie sama z kawy i miodu. Najlepszy:)

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    dzięki, fajny jednak mam zaczerwienioną twarz dożc długi czas 🙂

    olaszym86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    polecam wszelkiego rodzaju peelingi cukrowe – stosuję często i widzę efekty 🙂

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    zgadzam się cukier w peelingach jest najbardziej przyswajalny dla mojej cery a jeszcze bardziej dla mojego języka 😉

    pingwin44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ziaja 😀

    agulaa87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    taki domowej roboty – odrobina żelu do mycia twarzy i pół łyżeczki mielonej kawy 🙂

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    jak na twarz to kup sobie peeling enzymatyczny – w domu z owoców go można zrobić. Bardzo delikatny – bo nie zawiera żadnych drobinek i nie porysuje ci skóry – a jednoczeżnie usunie wszystko co stare – dzięki kwasom AHA. U mnie rewelacyjnie się sprawdza. Inne czasami sa za mocne

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bym na Twoim miejscu poszła do dobrej kosmetyczki. Mieszana cera to nie żarty, z jednej strony przesuszona i może łuszcząca się a z drugiej przetłuszczająca się i skłonna do trądzika. Być może powinnaż używać dwóch różnych preparatów. Ja mam taką swoją kosmetolog w Szczecinie w gabinecie [usunięto_link]. jak mieszkasz blisko, to ją odwiedź.

    dzięki, ale wycieczka z poznania do szczecina to nie lada wyzwanie zwłaszcza w tej chwili, no i byłaby to najdroższa wizyta kosmetyczna dotychczas 😉

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jak na twarz to kup sobie peeling enzymatyczny – w domu z owoców go można zrobić. Bardzo delikatny – bo nie zawiera żadnych drobinek i nie porysuje ci skóry – a jednoczeżnie usunie wszystko co stare – dzięki kwasom AHA. U mnie rewelacyjnie się sprawdza. Inne czasami sa za mocne

    dzięki, sprawdzałam enzymatyczne i efekty były znikome, najlepszym rozwiązaniem dla mojej cery jest peeling do …ciała ale to z czasem może zaszkodzić niż pomóc

    oSSaOsssA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tylo zeby Ci nie zgnik na twarzy;p

    sandy87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A wiecie może czy jakiż delikatny domowy peeling można zrobić jak się ma cerę naczynkową?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sprawdzony peeling"

Przewiń na górę